Niespodziewana, szokująca tragedia. Po Aviciim kolejny młody muzyk popełnił samobójstwo

Niespodziewana, szokująca tragedia. Po Aviciim kolejny młody muzyk popełnił samobójstwo

13 kwietnia w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął młody i obiecujący muzyk. Po dwóch tygodniach od tego dnia policja wydała pierwsze wyniki swojego śledztwa. Czy Kenny Mukendi popełnił samobójstwo?

W połowie tego miesiąca świat obiegła wiadomość o zagadkowym zaginięciu brytyjskiego rapera, który dosłownie rozpłynął się bez śladu. Przedwczoraj dotarły do nas pierwsze informacje o wynikach śledztwa służb na Wyspach. Znany również jako Kenny Vulcan powiedział swojej dziewczynie, że wraca do domu ze studia nagraniowego, po czym kontakt z nim całkowicie się urwał. Zaniepokojona rodzina podjęła wszelkie kroki, by go odnaleźć. Wieści przekazane przez brytyjską policję niestety nie okazały się dobre. Istnieje ogromne podejrzenie, że raper odebrał sobie życie.

Kenny Mukendi popełnił samobójstwo?

Wedle wstępnych ustaleń londyńczyk udał się do brazylijskiego Rio de Janeiro, aby tam oddać samobójczy skok do Atlantyku z jednego z miejscowych punktów widokowych. Wiele dowodów zdaje się potwierdzać tę wersję. Już jakiś czas temu niepokój krewnych Mukendiego zaczęła wzbudzać jego aktywność w mediach społecznościowych. Brytyjczyk usuwał z nich swoje konta. Wieści przekazane przez kuzyna muzyka, potwierdziła jego partnerka. Rodzina rapera podała również, iż cierpiał na depresję. Na rzecz odnalezienia Kenny'ego zebrano od czasu jego zaginięcia około 2,5 funtów. Śledztwo w sprawie nadal trwa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Media: Ojciec Alfiego zabarykadował się z ciałem syna, trwa oblężenie policji
  2. Dokładnie tyle każdy z nas zapłacił za 500 plus. Zdumiewająca suma
  3. Bill Cosby skazany. Pójdzie siedzieć na 30 lat. „To jak dożywocie”
źródło: Wprost Następny artykuł