Lekarze nie mają dobrych wieści. Mistrz Polski miał dramatyczny wypadek, jest w śpiączce

Lekarze nie mają dobrych wieści. Mistrz Polski miał dramatyczny wypadek, jest w śpiączce Źródło: Wikipedia/Dawid Skalec

Mistrz Polski miał poważny wypadek. Lekarze nie mają dla jego fanów dobrych wiadomości. Sportowiec jest w śpiączce, a jego stan został określony jako ciężki.

Mistrz Polski przechodzi teraz dramatyczne chwile. Na skutek poważnego wypadku trafił do szpitala i obecnie znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego stan lekarze określają jako bardzo ciężki. Ta wiadomość poruszyła wszystkich kibiców sportów motorowych.

Poważnemu wypadkowi uległ czterokrotny mistrz Polski w rajdach samochodowych Robert Herba. Nie ma szczegółowych informacji na temat zdarzenia, jednak do mediów docierają informacje, że tragedia wydarzyła się w domu rajdowca. Mistrz Polski został natychmiast przewieziony do szpitala i wprowadzony przez lekarzy w stan śpiączki farmakologicznej. Nie wiadomo, jak potoczą się jego losy.

Mistrz Polski trafił do szpitala po ciężkim wypadku. O tragedii poinformował jego znajomy

O wypadku poinformował w mediach społecznościowych pilot Roberta Herby, Jacek Rathe. Mężczyzna był wstrząśnięty tą informacją i w niezwykle serdecznych słowach mówił o swoim koledze:

- Zawdzięczam mu wiele w mojej sportowej karierze i trzymanie za niego bardzo mocno kciuków to mój koleżeński obowiązek, a i was proszę o to samo - pisał w dramatycznym apelu na swoim profilu na Facebooku

Z wypowiedzi Rathe można wnioskować, że wielokrotny mistrz Polski jest w bardzo ciężkim stanie i w jego walce o życie ważny jest każdy dzień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"To twardy gość" - przyjaciele wierzą, że mistrz Polski powróci do pełni sił

Stan rajdowca jest bardzo poważny, jednak Jacek Rathe wierzy, że mistrz Polski powróci do pełni sił:

- To twardy gość, co udowadniał nieraz i musi z tego wyjść. Kibicujmy mu tak jak kiedyś podczas walki na odcinkach specjalnych, bo to jego walka - pisał kolega Herby w mediach społecznościowych.

58-letni rajdowiec Robert Herba czterokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium w rajdowych mistrzostwach Polski. Było to w latach 1992, 1993, 1995 oraz 1999. W roku 1997 uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas Rajdu Elmot. Mistrz Polski miał problemy z kręgosłupem i żebrami, jednak udało mu się wrócić do pełni sił. Fani sportów motorowych trzymają kciuki, aby udało się to również teraz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. To jedyna taka niedziela w marcu. Dzisiejsze promocje Lidla zwalą Was z nóg
  4. Syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella rośnie na niesamowicie przystojnego mężczyznę. Wykapana mama (Zdjęcia)
  5. TVN poinformował właśnie o okropnej tragedii. Nie żyje 26 osób, spłonęły żywcem uwięzione w budynku

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News