Mister Polski miał wypadek. Chciał zaimponować dziewczynie

Mister Polski miał wypadek. Chciał zaimponować dziewczynie Źródło: fot. youtube.pl/se.pl

Nasz najprzystojniejszy rodak, Mister Polski, Rafał Maślak doświadczył straszliwego wypadku, gdyż chciał zaimponować swojej dziewczynie. Nie skończyło się to dla niego dobrze. Był cały poturbowany, a za wyrządzone szkody musiał zapłacić z własnej kieszeni.

W 2014 roku został Misterem Polski, co rozpędziło jego karierę do zawrotnego tempa. Po tym sukcesie reprezentował Polskę na konkursie Mister International, gdzie otrzymał tytuł III Wicemistera, a także tytuł Mistera internautów. ZOBACZ TAKŻE: Z ostatniej chwili: Groźny wypadek funkcjonariuszy BOR, auto roztrzaskane! Zanim jeszcze brał udział w najbardziej prestiżowych konkursach, pojawił się nawet w teledysku discopolowego zespołu. Po zyskaniu międzynarodowej sławy pojawia się w telewizji bardzo często. Maślak brał udział w polskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Był także gospodarzem programu "Randka z Maślakiem". Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą. Był także jurorem w hitowej audycji pt. "#Supermodelka Plus Size" Ma także doświadczenie z pracą w Straży Pożarnej. ZOBACZ TAKŻE: Kolejna tragedia w górach! Nie żyje dwóch 25-latków Nigdy jednak wcześniej nie mówił o pewnym incydencie z życia, który trzymał w tajemnicy. Swój sekret wyjawił dopiero przy okazji wywiadu dla Se.pl.

Mister Polski miał wypadek

Były Mister Polski był gościem "Gwiazd z Marsa", show prowadzonego przez Ewę Wąsikowską-Tomczyńską. Dziennikarka zadawała modelowi wiele pytań. Zapyta także o to, czego nikomu nigdy nie mówił. ZOBACZ TAKŻE: Piękna gwiazda zadziwiła fanów. Wybrała się na czerwony dywan… bez majtek Maślak postanowił wyjawić prawdę i opowiedział historię swojego wypadku motocyklowego. Model ukradł swojemu wujkowi jego motor, by zaimponować swojej dziewczynie. Jazda na jednośladzie zakończyła się dla niego niefortunnie. Mister Polski nie założył żadnych ochroniarzy ani nawet kasku. Upadek, do którego doszło spowodował liczne zadrapania i obicia. Uszkodzony został także sam pojazd. ZOBACZ TAKŻE: Był gwiazdą „M jak Miłość”. Odszedł i ujawnia OKROPNE kulisy serialu Na domiar złego Maślak musiał sam zapłacić za malowanie motoru wuja. Całe szczęście, że cała historia nie zakończyła się tragicznie dla jednego z najprzystojniejszych Polaków. źródło: se.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu