Misiewicz zmiażdżony przez PiS! Są wyniki komisji

Misiewicz zmiażdżony przez PiS! Są wyniki komisji Źródło:

Po tym, jak na jaw wyszło powierzenie Bartłomiejowi Misiewiczowi stworzonej specjalnie dla niego funkcji w PGZ, PiS zalała fala krytyki. Tak ogromna, że sam Jarosław Kaczyński postanowił pozbawić byłego rzecznika MON partyjnego członkostwa i powołać w jego sprawie komisję. Właśnie opublikowano jej wyniki.

Jeszcze przed opublikowaniem wniosków, do jakich doszła komisja powołana w sprawie Bartłomieja Misiewicza, sam zainteresowany skrytykował jej powołanie. Teraz wiemy już, do jakich wniosków doszła komisja i jak prominenci PiS tłumaczą się z powierzenia istotnych funkcji państwowych 27-latkowi.

 - Chciałbym powiedzieć to wyraźnie, że tym wszystkim Polakom, którzy poczuli się zażenowani, zdegustowani tym wszystkim, co się działo wokół osoby Bartłomieja Misiewicza, chcemy powiedzieć przepraszam – mówił Joachim Brudziński na zorganizowanej dziś popołudniu konferencji prasowej.

Co ciekawe, zaraz po wyjaśnieniu sprawy Misiewicza, Brudziński przeszedł do tematu.. Platformy Obywatelskiej. Podczas konferencji wyliczał wpadki wizerunkowe Donalda Tuska i Ewy Kopacz.

https://twitter.com/pisorgpl/status/852520153162145797
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News