Mirosław Daszkiewicz nie żyje
unsplash.com David Monje
Weronika Wasiak - 6 Maja 2020

Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny Polak

Mirosław Daszkiewicz nie żyje. Był prawdziwą legendą, a z jego odejściem trudno jest się pogodzić. Polacy zupełnie nie spodziewali się tak tragicznych informacji, które nagle obiegły media. Na zawsze pozostanie w pamięci rodziny i licznych sympatyków.

Mirosław Daszkiewicz stał się inspiracją dla tysięcy Polaków, wzorem do naśladowania i przede wszystkim motywacją do dążenia po marzenia. Brawurowo udowodnił, że wystarczy chcieć, by osiągnąć sukces, a ciężka praca jest ścieżką do najlepszych owoców. Niespodziewanie przyszło mu zmierzyć się z najgorszym wyzwaniem. Choć i tym razem postanowił stawić mu czoła nie był w stanie wygrać. Potworne doniesienia.

Szczepionka na koronawirusa - minister zdrowiaSzczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Minister zdrowia wydał oficjalne stanowiskoCzytaj dalej

Wyjątkowo smutna wiadomość. Nie żyje Mirosław Daszkiewicz

Fanom sportu, a przede wszystkim kulturystyki, Mirosława Daszkiewicza najpewniej nie trzeba przedstawiać. Prawdziwa legenda, pierwszy Polak, któremu udało się zdobyć tytuł Mister Uniwersum w kulturystyce w 1991 roku w Katowicach. Ponadto, udało mu się również zdobyć mistrzostwo Europy. Zawsze zmotywowany do walki, wytrwały w swoich postanowieniach, prawdziwy motywator, a nawet mentor dla wielu sympatyków kulturystyki. Stał się ikoną tego sportu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jego ogródku dom postanowił zrobić sobie dziki lokatorMyślał, że znalazł w ogrodzie kopiec kreta. Poruszył i go pożałował, odkrył powalającą rzeczCzytaj dalej

Niestety, niespodziewanie spadła na niego okropna choroba. Nikt z bliskich nie zdecydował się jednak na przekazanie mediom szczegółów dotyczących jego zdrowia. Wiadomo, że Daszkiewicz walczył do swoich ostatnich dni, mając jeszcze nadzieję, że uda mu się zwalczyć problemy zdrowotne. We wszystkim wspierała go rodzina. Choroba jednak okazała się silniejsza, a oficjalne informacje o jego śmierci z bólem przekazano na facebookowym profilu "Arena Żagań".

Dzisiaj grzeje:

1. Zakończono akcję poszukiwawczą na jeziorze. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz, z wody wyłowiono ciało

2. Rewolucja w emeryturach. Prezydent właśnie podpisał dokument, który może zmienić wszystko

- Dziś dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość - po wielu miesiącach zmagań z ciężką chorobą - zmarł Mirosław Daszkiewicz. Legenda kulturystyki, pasjonat sportu, człowiek, który przez wiele lat prowadził w Żaganiu znaną siłownię, m.in. w obiektach Areny Żagań.Wyrazy współczucia dla bliskich Mirosława.
Spoczywaj w pokoju Mistrzu! - czytamy we wpisie "Arena Żgań" pod czarno-białym zdjęciem Daszkiewicza. Legendarny kulturysta zmarł w wieku 40 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje legendarny muzyk. Testy potwierdziły, że był zarażony koronawirusem
  2. Nie żyje słynny olimpijczyk. Taką karierą nie może się pochwalić nikt inny
  3. Wiele osób myliło się ws. Kacperka? Policjant nie pozostawił wątpliwości
  4. Państwo zapłaci każdemu nawet 5000 złotych. Jest jeden warunek
  5. W rocznicę urodzin Wodeckiego Anna Dymna przerwała ciszę. Światło dzienne ujrzał bolesny sekret
  6. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji

MężczyznaMężczyzna i 11-latka nie mieli żadnych szans. Zdjęcia z miejsca tragedii porażają, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News