Kolejna polska polityk sięga po media społecznościowe, by się w nich wypromować. Tym razem jest to Miriam Shaded. To, co robi na Instagramie, z pewnością podoba się sporej części internautów. I nie chodzi tu wcale o działalność polityczną. Fotografie, które znana z niechęci do islamu działaczka umieszcza w sieci, rozgrzeją niejednego wyborcę. Nie tylko prawicowego. 

Miriam Shaded, która startowała w wyborach parlamentarnych z ramienia partii Janusza Korwin-Mikkego, zasłynęła z antyimigranckich poglądów, które nawet porównywano do tych prezentowanych przez Donalda Trumpa. Polityk nie dostała się jednak do Sejmu i musi zadowolić się sławą, którą uzyskała w czasie kampanii. Jest jednak coś, co przykuwa uwagę bardziej od jej spojrzenia na sprawę przyjmowania imigrantów i uchodźców.

Zasłużone lajki

Nie wiadomo, jak dalej potoczy się kariera polityczna Shaded, ale wiadomo, że jej konto na Instagramie robi się coraz popularniejsze. Wszystko za sprawą seksownych zdjęć, które tam umieszcza. Internauci nie dowierzają, że twarz kobiecej strony polskiej prawicy ma tak wysportowane ciało. Miriam pokazuje je z ochotą i zbiera za to zasłużone, ciężko wypracowane na siłowni, lajki.

fot. Instagram/miriamshaded
fot. Instagram/miriamshaded
fot. Instagram/miriamshaded
fot. Instagram/miriamshaded\

źródło: Instagram

Najseksowniejsze kobiety świata

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!

...

Zobacz również