Ministerstwo Zdrowia - koferencja
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 18 Września 2020

Zwołano nieoczekiwaną konferencję Ministerstwa Zdrowia. Mamy potwierdzenie czego ma dotyczyć

Ministerstwo Zdrowia zwołało nieoczekiwaną konferencję. Wiadomo już, jakie informacje zostaną przekazane podczas spotkania.

Ministerstwo Zdrowia już wczoraj spotkało się, by przekazać Polakom najnowszą aktualizację zielonych, żółtych i czerwonych powiatów, które dzielone są na podstawie nowych przypadków zakażeń w danym powiecie. Przed momentem została przekazana wiadomość, że także dzisiaj resort zdrowia zwołał nieoczekiwane spotkanie.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Ministerstwo Zdrowia zwołało pilną konferencję prasową

Właśnie w mediach społecznościowych Ministerstwa Zdrowia pojawiła się wiadomość o nagłej konferencji prasowej. Zgodnie z przekazanymi informacjami Adam Niedzielski pojawi się w ministerstwie o godzinie 12:30. Tematem spotkania będzie funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia na jesieni, gdy spodziewana jest druga fala pandemii.

- O 12:30 w #MZ rozpocznie się konferencja ministra @a_niedzielski. dot. funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w trakcie jesiennych zmagań z epidemią #COVID19. - przekazano za pośrednictwem Twittera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Ministerstwo Zdrowia: dzienna aktualizacja danych

Dziś także pojawiła się wiadomość dotycząca nowych zakażeń w kraju. Zgodnie z wiadomościami, jakie pojawiły się przed południem na Twitterze, minionej doby potwierdzono 757 nowych przypadków. Niestety, Ministerstwo Zdrowia przekazało także wiadomość o śmierci kolejnych 17 osób. Co oznacza, że od początku pandemii w Polsce zakażonych zostało 77 328 i zmarło 2 270 osób.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Przypomnijmy, od 19 września w Polsce obowiązywać będzie nowa lista powiatów zielonych, żółtych i czerwonych. Od soboty w żółtych powiatach znajdują się: nowotarski (woj. małopolskie), myślenicki (woj. małopolskie), aleksandrowski (woj. kujawsko-pomorskie), głubczycki (woj. opolskie), kielecki (woj. świętokrzyskie), tatrzański (woj. małopolskie), gostyński (woj. wielkopolskim) oraz kartuski (woj. pomorskie). Czerwone powiaty: bytowski (woj. pomorskie), milicki (woj. dolnośląskie), kluczborski (woj. opolskie).

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News