Ministerstwo Zdrowia przekazało niepokojące informacje. Kolejna ofiara śmiertelna, są nowi zakażeni

Ministerstwo Zdrowia przekazało niepokojące informacje. Kolejna ofiara śmiertelna, są nowi zakażeni Źródło: .

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy bilans osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Wciąż pojawiają się niepokojące informacje odnośnie Polaków.

Ministerstwo Zdrowia na bieżąco przekazuje najświeższe informacje, które dotyczą osób zarażonych koronawirusem. W Polsce wciąż utrzymuje się tendencja wzrostowa, pojawiają się nowe potwierdzone przypadki zachorowania. 

Koronawirus w Polsce i na świecie

W kraju i na świecie trwa walka z koronawirusem. Polska w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zamknęła granice, każda osoba, która chce wrócić do kraju, musi przejść obowiązkową 14-dniową kwarantannę. By wyeliminować rozprzestrzenianie się koronawirusa, zamknięte zostały szkoły, uczelnie wyższe, restauracje, a także galerie wielkopowierzchniowe. 

Wciąż otwarte pozostają sklepy i apteki, zgodnie ze słowami przedstawicieli władz w kraju, nie ma powodu do niepokoju o robienie zakupów. Sklepy ani apteki nie zostaną zamknięte. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przekazała wczoraj na konferencji, że korononawirus dotyka już nie tylko kraje wysokorozwinięte. Władze WHO zalecają, aby wszystkie państwa jednoczyły się i robiły wszystko, by zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

Ministerstwo Zdrowia przekazuje najnowszy bilans w Polsce

W Polsce wciąż wzrasta liczba osób, które zarażone są koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia nieustannie informuje Polaków o najświeższym bilansie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Właśnie pojawiły się wiadomości, że w kraju są kolejne przypadki osób zakażonych. 

- 3 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 1 osoby z woj. opolskiego, 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego. Pacjenci są w stanie stabilnym. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. 

- To 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 205/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy na twitterze ministerstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor kultowego serialu z TVP. Miał zaledwie 21 lat

2. Państwo może przejąć twój samochód. Przez stan zagrożenia epidemicznego nie masz nic do powiedzenia

Sytuacja zmienia się z godziny na godzinę. Ministerstwo Zdrowia nie przestaje przypominać, że w walce z koronawirusem najważniejsze jest przestrzeganie zasad higieny oraz unikanie miejsc, gdzie przebywa wiele osób. Każda osoba, która może pracować zdalnie, powinna zostać w domu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 33-latka myślała, że ma zwykłe przeziębienie. Osierociła siedmioro dzieci
  2. Były bramkarz reprezentacji Polski zatrzymany. Miał plantację konopi indyjskich
  3. Popularny lek przeciwbólowy znacznie pogarsza przebieg koronawirusa. Minister zdrowia zaleca go zupełnie odstawić
  4. Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła już dłużej milczeć. Dobitna wiadomość, która nie pozostawia wątpliwości
  5. Po długiej chorobie zmarła 33-letnia Andżelika. Zrozpaczony mąż został sam z siedmiorgiem dzieci
  6. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie

źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News