Dzień dopiero się zaczyna, a bilans ofiar już się drastycznie podniósł. Fatalne wiadomości od Ministerstwa

Dzień dopiero się zaczyna, a bilans ofiar już się drastycznie podniósł. Fatalne wiadomości od Ministerstwa Źródło: pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0

Ministerstwo Zdrowia właśnie zaktualizowało dane o ofiarach koronawirusa. Nikt nie spodziewał się tak przykrych informacji z samego rana.

Ministerstwo Zdrowia na bieżąco zamieszcza w mediach informacje dotyczące epidemii wirusa COVID-19. To jedno z niewielu wiarygodnych źródeł. Ponadto, ministerstwo regularnie informuje o nowych obostrzeniach, do których każdy obywatel powinien się stosować. Tym razem do mediów dotarły wyjątkowo przykre doniesienia, a dzień dopiero się zaczął. 

Koszmarne wieści przekazane przez Ministerstwo Zdrowia. Bilans ofiar drastycznie się podniósł 

Wtorkowym porankiem, za pośrednictwem oficjalnego Twittera, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zarażenia koronawirusem, a także nowych ofiarach śmiertelnych. Bilans drastycznie wzrósł siejąc jeszcze większy niepokój wśród Polaków. Przypominamy, że poniedziałkowym popołudniem, zgodnie z ostatnimi przekazanymi informacjami, liczba osób zarażonych wynosiła - 4413, z kolei ofiar śmiertelnych - 107. Zaledwie kilkanaście godzin później liczby dramatycznie wzrosły. Według nowych danych zdiagnozowano 119 nowe przypadki zarażenia oraz, co gorsza, odnotowano 4 kolejnych zgonów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mamy 119 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. (...) Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 4 kolejnych osób zakażonych koronawirusem- czytamy we wpisie Ministerstwa Zdrowia na Twitterze. 

Najnowsze dane najgorzej przedstawiają się dla województwa śląskim, gdzie odnotowano aż 32 nowe przypadki zarażenia. Przypominamy, że jedyną właściwą drogą w walce z koronawirusem jest ograniczenie bliskich kontaktów z innymi ludźmi, a zatem stosowanie się do wszelkich zaleceń rządu. Tylko te działania pozwolą w miarę najszybszym czasie wrócić do normalności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna tragedia, Małgorzata Rozenek długo o nią walczyła. Niestety, media podały najgorsze wiadomości

2. Naukowcy już wiedzą, kiedy nastąpi szczyt zachorowań w Polsce. Wykresy nie pozostawiają złudzeń

Ofiarami koronawirusa są: 64-letni mężczyzna hospitalizowany w Krakowie oraz 83-letnia kobieta hospitalizowana w Tychach, 77-letni mężczyzna hospitalizowany w Poznaniu i 85-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie, którzy mieli choroby współistniejące. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 4532/111 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).- dodało Ministerstwo Zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy należy dezynfekować wszystkie produkty przyniesione do domu? Mikrobiolog tłumaczy
  2. Koronawirus zebrał przerażające żniwo w świecie sportu. Największe gwiazdy pogrążyły się w żałobie
  3. Co zrobić z zakupami po powrocie do domu? Jest tylko jedna rzecz, która może ochronić domowników przed zarażeniem
  4. Polski lekarz z Włoch ujawnia wstrząsającą prawdę o epidemii. Nie ma dobrych wiadomości dla Polaków, chodzi o radykalny błąd
  5. Aktorka pokazała intymne zdjęcie. Zwróciła się do Szumowskiego z bolesną sprawą
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News