Minister Zdrowia o swoim przerażeniu
unsplash.com Anastasiia Chepinska
Weronika Wasiak - 18 Października 2020

Minister zdrowia mówi wprost o swoim przerażeniu, nie przebiera w słowach. Szokujący wpis pojawił się późnym wieczorem

Minister zdrowia nie mógł dłużej milczeć. Opublikował w sieci niepokojący wpis, w którym szczerze powiedział o swoim przerażeniu.

Minister zdrowia, Adam Niedzielski, stale apeluje do Polaków o przestrzeganie obostrzeń, tłumacząc, że tylko takie zachowanie może pomóc zahamować rozprzestrzenianie się wirusa. Jest ro ważne szczególnie teraz, gdy każdej doby przybywa po kilka tysięcy nowych zarażeń. Obserwując sytuację epidemiologiczną w naszym kraju minister zdecydował się przerwać milczenie i wprost powiedzieć o tym, co trapi go najbardziej. Nie przebierał w słowach.

MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich PolakówMSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich PolakówCzytaj dalej

Szokujący wpis trafił do sieci. Minister zdrowia powiedział o swoim przerażeniu

Już od 10 października wprowadzane są radykalne zmiany w naszym kraju. Wówczas cała Polska została objęta strefą żółtą. Później, bo 15 października, przywrócona została godzina dla seniorów, a od 17 października mieszkańcy strefy żółtej i czerwonej muszą dostosować się do nowych restrykcji, choć z większością z nich Polacy mieli już styczność wiosną tego roku. Rząd stara się w możliwie jak najkrótszym czasie zahamować rozwój epidemii, ale by było to możliwe niezbędna jest mobilizacja całego społeczeństwa i stosowanie się do zaleceń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

W najnowszym wpisie zamieszczonym na Twitterze Adam Niedzielski zwrócił uwagę, że wiele osób wciąż lekceważy panujące obostrzenia i stale szuka nowych sposób na ich obejście. Minister zdrowia wprost przyznał, że jest takim zachowaniem po prostu przerażony.

- Jestem przerażony brakiem odpowiedzialności osób prześcigających się w pomysłach na obejście obowiązujących obostrzeń. Nie szkodzicie tylko sobie ale narażacie na niebezpieczeństwo innych - szczególnie osoby z grup ryzyka. To skrajny egoizm - pisał w swoim wpisie na Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony ksiądz napisał wiadomość ze szpitala. Po jego słowach wiele osób zamarło

2. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów” , ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano

3. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Przypominamy, że tylko wczoraj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 9622 przypadkach koronawirusa potwierdzonych ostatniej doby. Zmarło kolejnych 6 osób, chorych wyłącznie na COVID-19 i 78, które posiadały choroby współistniejące. Również wczoraj w życie weszły nowe obostrzenia.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznie
  2. Nie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobie
  3. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  5. Fatalne wieści z MZ, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Chodzi o pacjentów w poważnym stanie
  6. NASA wie jak rozwiązać problem trującego smogu. Niezwykłe badania, jest prosty, domowy sposób

Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News