Zakażony minister przekazał smutne wieści. Koronawirus postępuje w szybkim tempie

Zakażony minister przekazał smutne wieści. Koronawirus postępuje w szybkim tempie Źródło: pixabay.com geralt

Minister środowiska w poniedziałek poinformował, że został zainfekowany kornonawirusem. Przejmujące wieści obiegły całą Polskę. Ostatnio Michał Woś zamieścił wpis, w którym opisał rozwój choroby.

Minister środowiska przekazał informacje o rozwoju choroby spowodowanej przez koronawirusa. Jeszcze wczoraj wszystko wskazywało tylko na lekkie przeziębienie. Teraz jest jednak znacznie gorzej. O swoim stanie zdrowia polityk poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Minister środowiska zaraził się przez kontakt z innymi zainfekowanymi osobami

W poniedziałek minister środowiska przekazał niepokojące informacje, z których wynikało, że koronawirus go nie ominął. Pandemia, którą żyje cały świat obejmuje coraz więcej osób. Media podają nowe informacje o zainfekowanych. Okazuje się, że choroba dotyka wszystkich niezależnie od pełnionych funkcji. Kwarantannie poddawani są topowi aktorzy i sportowcy, u których test na obecność wirusa dał wynik pozytywny. Nie inaczej było w przypadku tego polityka.

Michał Woś został powołany na pełnienie swojej funkcji 5 marca bieżącego roku. Jako minister środowiska polityk kontaktował się z pracownikami Lasów Państwowych, u których został wykryty koronawirus. W zaistniałej sytuacji trzeba było działać szybko. Wykonane testy potwierdziły najgorsze z przypuszczeń. Minister środowiska został zainfekowany. Ostatnio na swoim Twitterze opublikował wpis relacjonujący rozwój choroby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koronawirus postępuje szybciej niż można było się spodziewać

Słowa jakie napisał minister środowiska mogą zaniepokoić wiele osób. Michał Woś był wypytywany o swój stan zdrowia przez internautów. Postanowił zaspokoić ich ciekawość za pomocą Twittera. Okazało się, że choroba, którą wywołuje koronawirus szybko się rozwija.

- Pytacie jak się czuję: gorzej. Ale wciąż zostaję w domu. Gdyby porównywać to wczoraj jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie. Proszę o wyrozumiałość - nie mam siły na odp. na telefony i prośby o wywiady - skomentował całą sytuację minister środowiska.

Dzisiaj grzeje: 1. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Aktualnie Michał Woś poddał się kwarantannie. Rzecznik rządu potwierdził, że polityk i osoby, z którymi miał styczność zostały poddane stosownym procedurom określonym przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Nie pozostaje nic innego niż życzyć politykowi powrotu do zdrowia. W obliczu takiego zagrożenia wszelkie podziały polityczne wydają się nieistotne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył"
  4. Największa wpadka TVN, jak mogli puścić coś podobnego? Widzowie nigdy jej nie zapomną
  5. Mężczyzna miał minutę, żeby zrobić dowolne darmowe zakupy. Nie mieści się w głowie, jak się zachował
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News