Minister wygadała się przed kamerami. Niektóre nowe zakazy mogą z nami zostać na zawsze

Minister wygadała się przed kamerami. Niektóre nowe zakazy mogą z nami zostać na zawsze Źródło: YouTube Kancelaria Premiera

Minister podczas konferencji powiedziała słowa, które u niejednej osoby mogą wywołać niepokój. Okazuje się, że niektóre obostrzenia, które już teraz utrudniają nam życie, mogą obowiązywać jeszcze przez długi czas. Czego możemy się spodziewać?

Pandemia wywróciła życie niektórych do góry nogami. Minister, występując przed kamerami, powiedziała o obostrzeniach, które aktualnie obowiązują. Niestety informacje przez nią przekazane nie napawają optymizmem.

Minister poruszyła kwestię zakazów wprowadzonych przez rząd

Z pewnością wiele osób ma już dosyć obowiązujących zakazów. Jednak minister podczas ostatniej konferencji stwierdziła, że niektóre z nich mogą pozostać z nami już na zawsze. Bez wątpienia są to informacje, które mogą przysporzyć nam zmartwień. Obostrzenia, z którymi mamy aktualnie styczność, skutecznie potrafią utrudniać życie.

Nawet zwykłe zakupy okazują się nie lada wyprawą. Brak możliwości spotykania się ze znaczną częścią bliskich, może mieć negatywny wpływ na psychikę. Nasza codzienność ograniczona przez zakazy staje się coraz bardziej monotonna. Minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz, wypowiedziała słowa, które dla niektórych mogą być wyjątkowo przytłaczające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zakazy mogą nas obowiązywać dłużej, niż mogliśmy podejrzewać 

Minister Jadwiga Emilewicz podczas konferencji wypowiadała się o działaniach rządu mających na celu przeciwdziałanie skutkom pandemii. Poruszała temat Tarczy Antykryzysowej, jednak wypowiedziała się również o obostrzeniach, z którymi musimy się mierzyć. Niestety okazuje się, że niektóre zakazy mogą nigdy nie zniknąć z naszego życia.

- Wiemy o tym, że powrót do normalności nie nastąpi z dnia na dzień. To nie jest tak, że z dnia na dzień wrócimy do wszystkich naszych nawyków, jakie mieliśmy przed czasem pandemii. Być może część z nich pozostanie z nami na zawsze - powiedziała podczas swojego wystąpienia minister rozwoju.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Czy koronawirusa ma się do końca życia? Są najnowsze wyniki badań na pacjentach z Azji

Jadwiga Emilewicz podkreśliła, że kluczowe jest przestrzeganie zaleceń mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby. Im skrupulatniej będziemy przestrzegać zakazów, tym wcześniej nastąpi powrót do normalności. Minister nie ukrywa jednak, że to może trochę potrwać i przed nami jeszcze długa droga. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: O2 / YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News