Co jesteśmy w stanie zrobić, aby odnaleźć miłość w wielkim mieście?

Co jesteśmy w stanie zrobić, aby odnaleźć miłość w wielkim mieście? Źródło: instagram/edyta.folwarska

Miłość w literaturze pojawia się od dawien dawna. Autorzy chętnie sięgają po romanse i erotyki, a jeszcze chętniej sięgają po nie czytelniczki i czytelnicy na całym świecie. Na rynku pojawiła się nowa, intrygująca książka "Zbiór miłości niechcianych". Nie można się od niej oderwać.

"Masz ochotę na chlebek bananowy z naturalnym masłem orzechowym? Właśnie wyjmuję go z piekarnika - napisała do niego.

Ostatni klient kończy trening o 20. Wpadaj na 20.40 - odpowiedział.

Jadąc do niego, nie nastawiała się na seks. Potrzebowała bliskości, przytulenia.

- Pyszny ten chleb! Rewelacja! Trafiłaś w mój gust - pochwalił.

- Wiesz, chciałabym się do ciebie przytulić. Mogę? - zapytała nieco speszona.

- Głupio pytasz. Chodź tu. - Wyciągnął do niej rękę."

To tylko fragment debiutanckiej powieści Edyty Folwarskiej, gwiazdy najchętniej oglądanej muzycznej stacji POLO TV. "Zbiór miłości niechcianych" ledwo ujrzało światło dzienne, a już zgarnęło całą rzeszę fanów czekających na kolejną część przygód Oliwii. 

Książka pojawiła się na fali wielkiej fascynacji literaturą erotyczną, która po publikacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" autorstwa E.L. James rozbudziła seksualne fantazje czytelniczek na całym świecie. Czym jednak wyróżnia się publikacja Edyty Folwarskiej od przeciętnej książki z tego gatunku? 

Miłość, miłość, miłość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bohaterka nie odnajduje olśniewającego i bogatego rycerza na białym koniu, tylko cały czas poszukuje miłości. Cała książka jest pogonią za tym jedynym, a że bohaterka przy okazji ląduje w łóżku Alana, Filipa, Kamila, Maxa czy w końcu Alexa, dostarcza czytelnikowi pikantnych opisów erotycznych zabaw i może posłużyć za inspirację, gdy w związku pojawia się nuda. 

W odróżnieniu od Anastasii Steele, Oliwia nie miała tyle szczęścia, by trafić na "tego jedynego" za pierwszym razem. Dlatego jej historia wciąga czytelniczki o wiele bardziej, a zwłaszcza te poszukujące miłości. Będą one mogły przeczytać w tej książce historie podobne do swoich przeżyć. Singielki wiedzą, że chociaż łatwo jest poznać mężczyznę, a jeszcze łatwiej spędzić z nim noc na upojnym seksie, to niezmiernie trudno znaleźć jest kogoś, z kim chce się spędzić więcej niż jeden wieczór. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

A co jest w stanie zrobić Oliwia, by znaleźć prawdziwą miłość w wielkim mieście? Tego można dowiedzieć się sięgając po >>"Zbiór miłości niechcianych"<< Edyty Folwarskiej. 

fot. Instagram/ edyta.folwarska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

 

Następny artykuł