Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka

Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka Źródło: .

Miłość psa do swojego opiekuna nie zna granic. Zwierzęta bardzo przywiązują się do swoich właścicieli, którzy w ich oczach są najważniejszymi osobami w ich życiu. Ten pies bardzo przeżył odejście swojego pana, który zmarł dwa lata temu. Reakcja pupila na pozostawioną przez niego rzecz wzruszyła tysiące internautów.

Miłość pomiędzy psem a człowiekiem jest silna i bezgraniczna. Dla zwierzaka jego opiekun jest najważniejszą osobą, na którą zawsze może liczyć, a do tego czuje się przy nim bezpieczne. Gdy pan tego czworonoga zmarł, pies bardzo to przeżył. Pewnego dnia zaskoczył swoją niemalże ludzką reakcją, kiedy zobaczył nietypową rzecz, która należała do nieżyjącego właściciela. 

Bezgraniczna miłość psa

Gdy umiera zwierzak, jego właściciel zmaga się z niewyobrażalnym bólem. Każdy, kto kocha zwierzęta wie, jak bardzo można zżyć się ze swoim pupilem. Podobnie jest, gdy to pies musi zmierzyć się ze śmiercią swojego opiekuna. Bezgraniczna miłość, którą zwierzak darzył swojego właściciela, nagle została przerwana przez nagłe odejście jego pana. Jednak to, co zrobił piesek dwa lata po jego odejściu, chwyta za serce. 

Pies bardzo tęsknił za właścicielem

Tęsknota tego psa za zmarłym właścicielem była ogromna. Każdego dnia widać było, że pupilowi ciężko się odnaleźć w rzeczywistości bez opiekuna i wspólnych spacerów oraz zabaw. Pewnego dnia wnuczka nieżyjącego właściciela czworonoga weszła do biura swojego dziadka i ujrzała łamiący serce widok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies spał na protezie nogi swojego nieżyjącego opiekuna. Kobieta natychmiast postanowiła zrobić mu zdjęcie i opisała całą historię na swoim Facebooku. Jak sama przyznała, na ten widok pękło jej serce. Fotografia dziewczyny zaledwie w jeden weekend zyskała 9000 polubień, a w komentarzach jest pełno wzruszających wpisów internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka bardzo ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Według ekspertów, kiedy pies kładzie się na rzeczy, która pachnie jego nieżyjącym już właścicielem oznacza to wielką tęsknotę za zmarłym. Psy niestety nie potrafią zrozumieć, dlaczego jego opiekuna już nie ma i cały czas wierzą, że któregoś dnia jeszcze jego ukochany Pan wróci do domu. Miłość zwierząt do ludzi pokazuje, jak silne i wyjątkowa jest więź pomiędzy czworonogiem, a jego właścicielem.

źródło: Facebook/Sarah McPeek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Powiedzieli jej, że jej córka urodziła się martwa. Prawda wyszła na jaw po 30 latach, okazała się jeszcze gorsza
  3. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

źródło: Bestlife

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News