W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada

W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada Źródło: Unsplash/Jonathan Borba

Miłość, w przypadku tych dwojga, miała swój tragiczny finał. Cała miejscowość na Podkarpaciu aż huczy od plotek, w związku ze śmiercią staruszki w łóżku sąsiada. Sprawą zajęła się prokuratura.

Miłość ma różne oblicza, a w tym przypadku niestety skończyła się śmiercią. Mieszkańcy małej miejscowości na Podkarpaciu nie przestają plotkować na temat śmierci 70-letniej Janiny Ż. Staruszka - jak na swoje lata - była w bardzo dobrej kondycji, a przy tym nie rezygnowała z uciech cielesnych. Kobieta zmarła zaraz po odbyciu stosunku seksualnego. 

Krótka miłość sąsiadów

Pani Janina była bardzo dobrze znana lokalnej społeczności. W szczególności jej męskiej części. Mimo swojego podeszłego wieku, kobieta wywoływała wśród mężczyzn zalotny uśmiech na twarzy. Jak sami przyznają, staruszka uwielbiała uciechy cielesne. 

- Jej wiek w niczym nie przeszkadzał. Była bardziej chętna na igraszki niż niektóre młode panny - powiedział pan Stefan.

Co więcej, kobiecie zupełnie nie przeszkadzał fakt, że jest mężatką i chętnie spotykała się z panami na zabawy miłosne. Jednak uczucie z jednym z sąsiadów pani Janiny nie trwało długo, bowiem kobieta, zmarła w jego łóżku, tuż po odbyciu z nim stosunku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąsiad pani Janiny, Zbigniew W. opowiedział, jak rozpoczęła się ich miłosna przygoda.

– Przyszła do mnie flaszką wódki, którą razem wypiliśmy. Nie pamiętam dokładnie, ile to było. Potem jakoś tak to się potoczyło, że Janinka zmarła w moim domu - powiedział kochanek Janiny Ż.

Mimo że mężczyzna sam nie przyznaje się do odbycia stosunku płciowego z emerytką, to jednak jego zatrzymanie wskazuje, że mogło dość do kontaktu cielesnego. Społeczność małej miejscowości na Podkarpaciu nie przestaje plotkować na temat śmierci Janiny Ż. Niektórzy sąsiedzi nieśmiało przyznają, że zazdroszczą jej tak pięknej śmierci. Podkreślają, że staruszka umarła w sposób, w jaki prowadziła całe dotychczasowe życie. Niektórzy zaś twierdzą, iż śmierć Janiny Ż. to kara, jaka ją spotkała za swoją rozwiązłość i frywolność. Nie mogą uwierzyć, że w tak podeszłym wieku, emerytka dopuściła się zdrady męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tata dostał telefon o wypadku dziecka. Ale jak pojechał do szpitala, poznał najbardziej okrutną prawdę

- Prokuratura nadzoruje postępowanie przeciwko 61-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o czyn z art. 155, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci - powiedziała Aleksandra Szozda-Smyk, zastępca Prokuratora Rejonowego z Przeworska.

Dokładne okoliczności śmierci staruszki ustalać będą eksperci. 

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
  5. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu

źródło: Super Express

Następny artykuł