Miłość
Unsplash/Eric Ward
Konrad Karpiuk - 18 Stycznia 2020

Spędziła noc z koleżankami. Gdy wróciła do domu, partner ukarał ją za spóźnienie, zdjęcie jej twarzy mówi wszystko

Miłość potrafi czasem zaślepić. Tak było w wypadku tej kobiety, która nie spodziewała się do czego zdolny jest jej partner. Wszystko wyszło na jaw, gdy spóźniła się do domu.

Miłość niekiedy potrafi przysłonić czyjejś wady, przez co ludzie obdarzają tym uczuciem niewłaściwe osoby. Ta dziewczyna bagatelizowała fakt, że jej partner robił się coraz bardziej zaborczy. Niestety, o tym, że potrafi być brutalny wobec bliskich, przekonała się na własnej skórze.

Miłość potrafi być ślepa. Kobieta się o tym boleśnie przekonała

Dla Lauren Burrows, jej partner, Kenny Hudhes, wydawał się idealnym kandydatem na męża. Zawodnik rugby był wysoki, wysportowany i imponował jej swoim poczuciem humoru. Z początku, gdy zamieszkali razem, układało im się dobrze. Z czasem jednak Kenny zaczął coraz częściej ingerować w jej prywatne życie. Nie tylko kontrolował jej wyjścia z domu i podtrzymywane znajomości, ale także ostro krytykował ją , przez co jej pewność siebie została zachwiana.

Na obrazku jest pełno zwierząt, ale czy uda Ci się znaleźć wielbłąda? Zadanie jest trudniejsze, niż się wydajeNa obrazku jest pełno zwierząt, ale czy uda Ci się znaleźć wielbłąda? Zadanie jest trudniejsze, niż się wydajeCzytaj dalej

Mimo bycia poniżaną i przesadnie kontrolowaną kobieta nie zdecydowała się na rozstanie ze swoim partnerem. Pewne wydarzenie pozwoliło jej uświadomić sobie, że ten związek nie dość, że jest toksyczny, to ona jest w nim jedyną poszkodowaną osobą. Wybrała się ze znajomymi do baru, wróciła z imprezy dopiero o czwartej nad ranem. Planowała zabawić dłużej, ale dostała wiadomość od Kenny'ego, aby natychmiast wracała do domu. Gdy weszła do mieszkania, została okrutnie potraktowana.

Pokazała wszystkim, co zrobił z nią partner

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubKiedy brali ślub wybuchł wulkan. Wszystko widać na zdjęciach, piorunujące ujęciaCzytaj dalej

On cały czas na nią czekał. Po wejściu do mieszkania rosły sportowiec uderzył dziewczynę w twarz. Następnie zaciągnął ją do sypialni i zaczął ją dusić, aż do utraty przytomności. Gdy wybudziła się z letargu, jej partner powiedział, że teraz nie wypuści jej z domu. Powiedziała, że idzie tylko do łazienki - tam zadzwoniła na policję.

Dzisiaj grzeje:

1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

29-letni zawodnik Rugby został zatrzymany przez policję, trafił na 26 tygodni więzienia, ponadto czekają go prace społeczne i wypłacenie poszkodowanej zadośćuczynienia. Ponadto za ten incydent, usunięto go z drużyny sportowej. Pobicie odbiło się na Lauren Burrows, która ma ataki paniki i bezsenność. Postanowiła nagłośnić problem przemocy w związkach, udostępniając swoje zdjęcie z twarzą niedługo po pobiciu.

Obrazy Pikio

Facebook/Crimes in UK

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Ciężka choroba spadła jak grom z nieba. Magda Gessler nie wiedziała, co robić, bohater "Kuchennych Rewolucji" podbił jednak serce restauratorki
  4. Tuż po ślubie na jaw wyszła straszliwa prawda. Matka panny młodej za jej plecami robiła z zięciem najgorsze rzeczy
  5. Koniec pewnej epoki. Dagmara z "Królowych życia" podjęła decyzję, teraz nie ma odwrotu

StudniówkaChciały wyglądać bosko, a wszyscy się z nich śmieli. Najgorsze wpadki ze studniówek, unikaj ważnych błędówCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News