Seryjny morderca rozkochiwał i zabijał kobiety. Wyjawił, gdzie ukrył ich ciała, aż ciarki chodzą po plecach

Seryjny morderca rozkochiwał i zabijał kobiety. Wyjawił, gdzie ukrył ich ciała, aż ciarki chodzą po plecach Źródło: Facebook

Miłość między nim a kobietami rozkwitała w szalonym tempie. Morderca trzymał się swoich planów w najmniejszych szczegółach, by nie zostać podejrzanym i nie wpaść w ręce policji. Opływał w luksusy, a potem czatował na następną ofiarę.

Miłość rządzi się własnymi prawami - w przypadku mordercy uczucie było mu potrzebne tylko do tego, by przejmować oszczędności życia oraz mieszkania. Potem zajmował się mordowaniem.

Miłość między nimi była gorąca, lecz krótka. Gdy przejął pieniądze i mieszkanie, zabijał

43-letni Mariusz G. był lubiany i szanowany przez swoich znajomych i inne osoby, w środowisku których się obracał. Nikt nigdy nie powiedział na niego złego słowa. Mariusz G. to były marynarz, do niedawna właściciel kołobrzeskiej manufaktury słodyczy, zapalony mors - był wiceprezesem klubu. Słynął z pedantyczności, uwielbiał wszystko szczegółowo planować. Również morderstwa, ściśle trzymał się wytyczonych planów.

Mariusz G. na swoje ofiary upatrywał sobie samotne kobiety w średnim wieku. Oczarowywał je swoimi znajomościami i talentami, rozkochiwał, a potem grabił ich majątki i bestialsko mordował. Każda z jego kochanek nagle zakończyła swój żywot. Tydzień temu w lesie między wioskami Obroty i Budzistowo w gminie Kołobrzeg, znaleziono ciało 54-letniej Bogusławy R. poszukiwanej od czerwca tego roku. Wszystkie tropy wskazywały na 43-latka, z którym kobieta miała ostatni kontakt.

Policjantom udało się przycisnąć Mariusza G. do muru. Wyśpiewał wszystko

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedną z jego znalezionych przez policję ofiar może być również 37-letnia Aneta D. z Kołobrzegu, poszukiwana od października 2018 roku. Trzecia zamordowana kochanka zniknęła wiosną 2016 roku. Zanim mordował doprowadzał do tego, że kobiety oddawały mu swoje oszczędności, samochody, a ostatnie dwie ofiary przepisały na niego mieszkania. Mężczyzna wpadł, kiedy próbował sprzedać samochód należący do Bogusławy R. Podczas przesłuchania wyznał straszną prawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Waldemar Goszcz zginął tragicznie 16 lat temu. Osierocił 6-letnią córkę, dziś to piękna kobieta
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

Bogusława R. została odnaleziona w lesie, w płytkim grobie, a jej głowa była wręcz zmasakrowana. Okazało się, że do zabójstwa z dużym prawdopodobieństwem użyto siekiery. Mariusz G. w ogniu pytań przyznał się, że stoi też za pozostałymi dwoma zabójstwami. Powiedział, że ciała po prostu wywoził do lasu, kopał płytkie doły i tam chował. Przykrywał ziemią i liśćmi. Pojechał nawet z policjantami na miejsce, w które wywoził swoje zamordowane kochanki i rzeczywiście, odnaleziono tam szczątki dwóch zaginionych kobiet, które oszalały z miłości do Mariusza G. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Nagranie małej dziewczynki z wczorajszego marszu obiega internet. Wzbudza silne emocje
  3. Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać
  4. Jako mała dziewczynka pojawiła się w kultowym "Od przedszkola do Opola". Dzisiaj wzdychają do niej tysiące mężczyzn, onieśmiela swoim pięknem
  5. Podczas pogrzebu zajrzała do grobu męża i się przeraziła. Nie był pusty

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News