Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie

Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie Źródło: Good Free Pictures - CC0 Public Domain

Miłość często daje ludziom wiele szczęścia, choć potrafi być również pechowa. Przekonał się o tym pewien mężczyzna, który rozstał się ze swoją ukochaną. Jego czyn stał się hitem internetu.

Miłość, jak wszyscy wiemy, potrafi być wspaniałym uczuciem, gdy wszystko układa się tak, jak byśmy tego chcieli. Czasami jednak nie możemy cieszyć się pełnią szczęścia, gdy docierają do nas wiadomości, których wolelibyśmy nie słyszeć. W takiej właśnie sytuacji znalazł się pewien mężczyzna, który przeżył wielkie rozczarowanie. Nikt nie chciałby znaleźć się na jego miejscu.

Historia młodego mężczyzny błyskawicznie została opublikowana w internecie, a kolejne osoby wyrażają swoje rozbawienie na wieści o jego przypadku. Mężczyzna musiał przeżyć ogromny szok w związku z informacją, którą uzyskał od byłego chłopaka swojej obecnej dziewczyny. Jego zdanie na temat postępowania kobiety bardzo szybko uległy zmianie.

Miłość nie zakończyła się szczęśliwie

Kobieta wraz ze swoim nowym ukochanym postanowiła skompromitować swojego byłego chłopaka. Obecny partner bohaterki historii wysłał poprzedniemu chłopakowi wyzywające zdjęcia dziewczyny, dodając pytanie, czy nie wstyd mu, że stracił tak cudowną partnerkę. Nie spodziewał się jednak, że usłyszy taką odpowiedź, po której cała miłość legnie w gruzach.

W odpowiedzi prowokator obejrzał zdjęcie recepty przepisanej przez lekarza. Sam nie miał pojęcia, co ona oznacza, w związku z tym do odpowiedzi było załączone długie tłumaczenie, które jednoznacznie wyjaśniło, co miał na myśli pracownik szpitala. Nowe informacje zszokowały odbiorcę, który nie spodziewał się, że usłyszy tak przerażającą wiadomość.

Miłość nie była w jego przypadku szczera

- Może nie masz pojęcia co to jest, dlatego ci pomogę. Pierwsza część to wynik badań na opryszczkę. Pozytywne. Doktor przepisał ją do specjalisty zajmującego się pewnymi chorobami... wynik badania na HIV: pozytywny - przeczytał mężczyzna w odpowiedzi, która bardzo go zdenerwowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy partner kobiety przeczytał wiadomość, wściekł się, że jego ukochana nie powiedziała mu o swoim problemie. Postanowił natychmiast zerwać z nią wszelkie kontakty. Okazało się więc, że prowokowanie nie okazało się tym razem powodem do zabawy i drwin, lecz okazją do poznania prawdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do radości! Razem z mężem podjęli dojrzałą decyzję. Fani będą zachwyceni
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. 36 lat temu wszyscy myśleli, że 19-latka zamarzła. Do dziś ciężko pojąć to, co stało się później
  4. Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną
  6. Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka   
     

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News