Miał zrobić dziewczynie zdjęcie, ale zrobił filmik. Uwieczniła się niecodzienna scena, nawet internauci są zszokowani

Miał zrobić dziewczynie zdjęcie, ale zrobił filmik. Uwieczniła się niecodzienna scena, nawet internauci są zszokowani Źródło: Screen/youtube/TheLCNvideo

Miłość jest siłą napędową, dzięki której możemy podbijać świat. Właśnie dlatego ta para postanowiła podróżować i cieszyć się niesamowitymi miejscami, które odwiedzili. Kobieta nie spodziewała się jednak tego, co może się wydarzyć podczas jednej z takich podróży.

Miłość napędza całe nasze życie - to ona daje nam siłę i chęć do działania. Z ukochaną osobą można "góry przenosić". Kiedy się zakochamy, chcemy spędzać ze swoją połówką swój wolny czas i mamy motywację do zdobywania świata. Ta para postanowiła wykorzystać tę siłę właśnie do wspólnego podróżowania. Podczas jednej z ich licznych wypraw wydarzyło się jednak coś niesamowitego. Wszystko zostało zarejestrowane na filmie, który teraz podbija internet. Widzowie nie mogą w to uwierzyć.

Fotografie i wideo to najlepszy sposób na zatrzymywanie wspomnień

Para miała ze sobą aparat, który większości z nas towarzyszy w każdej chwili. Kochamy korzystać z aplikacji umożliwiających publikowanie zdjęć i programów do ich przerabiania. Każdy moment może być niezapomniany, kiedy zamknie się go na karcie aparatu. Każdy zna dominujące trendy fotografii na Instagramie. Zdjęcia tyłem na tle pięknego krajobrazu dalej się nie nudzą.

Takie zdjęcie chciała mieć również ta kobieta, Kayleigh Fahey, która od dawna była fanką zwiedzania nieznanych jej zakątków świata. Kayleigh pochodzi z Mount Morris i często chwali się fotografiami, które zapierają dech w piersiach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podczas pobytu Letchworth State Park, jej ukochany James zaproponował, że zrobi jej jesienną fotografię. Zaproponował, aby Kayleigh się odwróciła i zrobiła jakąś pozę. Wyciągnął komórkę, ale zamiast zrobić jej zdjęcie, włączył kamerę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Miłość tych dwojga została zapieczętowana

Dziewczyna stała w bezruchu w oczekiwaniu na zdjęcie. Niecierpliwiła się, gdyż trwało to zbyt długo. Kiedy odwróciła się, zdezorientowana zobaczyła, że ukochany klęczy, a w ręku trzyma pierścionek. Kayleigh była w szoku, ale bez wahania odpowiedziała krótkie: „tak”.

Miłość tych dwojga została przypieczętowały oświadczyny. Nagranie, które pokazuje ten magiczny moment, podbija internet. Internauci nie spodziewali się takiego zakończenia tego krótkiego filmu. Posypały się gratulacje za pomysłowość mężczyzny i życzenia dla przyszłych małżonków.

uploaded

Fot. Instagram/kayleighlouisef

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. Przejdziesz na emeryturę przed 60. urodzinami. Emerytura stażowa leży na stole

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł