Dziennikarz zapytał Millera o wnuczkę, a on zdębiał. "Zaraz do niej zadzwonię"

Dziennikarz zapytał Millera o wnuczkę, a on zdębiał. "Zaraz do niej zadzwonię" Źródło: youtube.com/Rzeczpospolita TV

Leszek Miller w trakcie swojej politycznej kariery usłyszał wiele trudnych pytań. Jednak dzięki doświadczeniu zawsze potrafił znaleźć odpowiedź i wyjść z takich sytuacji bez szwanku. Takiego pytania, jakie usłyszał w programie WP, jednak się nie spodziewał. Były premier nie wiedział, co odpowiedzieć.

Leszek Miller to doświadczony polityk, który w swojej długiej karierze miał do czynienia z wieloma trudnymi sytuacjami. Jako premier był narażony na niewygodne pytania dziennikarzy, gdy musiał usprawiedliwiać wszystkie działania rządu. Także teraz, będąc gościem politycznych programów, często dziennikarze poruszają z nim skomplikowane kwestie. Dzięki wieloletniemu obyciu Miller zazwyczaj wychodzi z takich opresji bez szwanku. Jednak takiego pytania, jakie usłyszał w programie WP, się nie spodziewał. Chyba po raz pierwszy nie wiedział, co odpowiedzieć.

Leszek Miller zaskoczony rewelacją o swojej wnuczce. "Nie miałem okazji porozmawiać"

Miller opowiadał w programie o swojej wnuczce Monice, która ostatnio zyskała niemałą popularność. Były premier przyznał, że już jakiś się nie spotykali, lecz bardzo czeka na jej odwiedziny i będzie z nich bardzo szczęśliwy. Wyznał, że szuka obecnie mieszkania, a jednym z warunków zakupu ma być osobna sypialnia przeznaczona dla Moniki. 

- Jak mnie odwiedzi, to będzie miała swoją sypialenkę - powiedział z uśmiechem Miller. - Nawet małą, ale żeby to było osobne pomieszczenie.

Wątek pokoju podchwycił prowadzący i zadał politykowi pytanie, po którym ten nie wiedział, co odpowiedzieć. Dziennikarz zapytał bowiem, czy ten pokój będzie też miejscem prób przed występem Moniki Miller w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" i czy dziadek często tańczy ze swoją wnuczką. Jak się okazało, ta wiadomość była dla Millera kompletną niespodzianką. Przez moment nie wiedział co powiedzieć.

- Nie miałem okazji rozmawiać na ten temat. Zaraz do niej zadzwonię - powiedział. Następnie dodał, że Monika często tańczyła jako dziecko - przygotowywała dla rodziny specjalne występy. Przyznał, że jego zdaniem ma ona szansę na dobry występ w programie - wszystko dzięki temu, że regularnie uprawia sport i jest w dobrej kondycji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Miller zatańczy w Polsacie. Premiera jesienią

Wszystko wskazuje na to, że wnuczkę znanego polityka zobaczymy w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", której premiera już tegorocznej jesieni na antenie Polsatu. Udział nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale wiadomo, że do jej zaproszenia przez stację doszło. Taneczne show to dla Moniki Miller duża szansa na osiągnięcie większej popularności - póki co jest głównie kojarzona jako po prostu wnuczka słynnego polityka. Teraz ma okazję sprawić, by nazwisko Miller kojarzyło się także ze znakomitym tańcem.

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Piorun uderzył w Polsce! Tam były tłumy, są ranni, wybuchła panika
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu