Można wygrać milion złotych! W tym programie TVN szansę ma każdy

Można wygrać milion złotych! W tym programie TVN szansę ma każdy

Każdy człowiek marzy o tym, by tak po prostu dostać ogromne pieniądze w prezencie od losu. W tym programie jest to możliwe - można wygrać aż milion złotych, na spełnianie swoich najskrytszych marzeń. Wystarczy tylko trochę się postarać. Zgłosić może się każdy!

Od lat Milionerzy są jednym z najbardziej znanych i lubianych programów telewizyjnych. Hubert Urbański dzielnie sprawuje funkcje prowadzącego i ma nadzieję, że niedługo w jego teleturnieju ktoś znowu wygra milion złotych. Milion to ogromna suma, jeśli dostanie się ją tak po prostu, w prezencie od losu, można spokojnie zacząć spełniać marzenia. Już teraz Milionerzy ogłosili casting do kolejnej, zimowej edycji teleturnieju w TVN.

Milionerzy znowu dają szansę na wygraną

Milionerzy są kultowym teleturniejem nie tylko w Polsce. Format wywodzi się z Wielkiej Brytanii, a popularność zyskał w ponad 100 krajach na całym świecie. Teraz niektórzy mają szansę stać się milionerami, wystarczy tylko przejść przez drogę castingową. Aby wygrać teleturniej, odpowiedzieć trzeba na 12 pytań. Po drodze do wymarzonego miliona, można skorzystać z trzech kół ratunkowych: "telefonu do przyjaciela", "pół na pół" i "pytania do publiczności". Istnieją również sumy gwarantowane, konkretnie są to dwa tysiące złotych za odpowiedź na drugie pytanie oraz 40 tysięcy złotych za siódme. Przypominamy, że podczas wiosennej edycji, milion wygrała emerytowana nauczycielka języka polskiego Maria Romanek jako druga osoba w historii polskiej edycji teleturnieju. Wcześniej poprawnej odpowiedzi na 12 pytań udzielił Krzysztof Wójcik. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Misiewicz ujawnia prawdę o Kaczyńskim. Co na to prezes?
  2. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
  3. Kaczyński wycofuje się razem ze starą gwardią! Słowa Wassermann potwierdzają wszystko
  4. Skandaliczny koniec Ziobry. Najwyższa Izba Kontroli: ŁAMAŁ PRAWO
  5. Wassermann wsadzi do więzienia wroga PiS? Padły ostre słowa
Źródło: tvn24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News