Pani Agata musiała przerwać grę w "Milionerach". To ją przerosło

Pani Agata musiała przerwać grę w "Milionerach". To ją przerosło

"Milionerzy" przynoszą z każdym odcinkiem nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Nie inaczej było tym razem. Uczestniczka musiała przerwać grę o milion złotych po zaskakującym pytaniu.

"Milionerzy", teleturniej z 12 pytaniami prowadzącymi do miliona złotych, nie przestaje zaskakiwać. W minionym odcinku mogliśmy podziwiać trudną walkę uczestniczki.

Trudna walka o milion złotych

Pan Agata zaczęła czwartkową grę w "Milionerach" bez większych dylematów. Z kolejnymi pytaniami zaczęły się jednak schody. Jak przypomina Plotek.pl, uczestniczka musiała przejść np. przez pytanie o "monogamiczne zwierzęta, które uważane są za symbol wierności". Do wyboru były cztery opcje: pawiany, łabędzie, lwy i kury. Po wybraniu drugiego wariantu usłyszała, że jest to prawidłowa odpowiedź. Prawdziwy test miał jednak dopiero nadejść. Zaczęło się od pytania, jakie Hubert Urbański zadał o Indian Summer, a właściwie o określenie tej pory roku w Anglii. Tym razem pojawiły się takie warianty: a) maj, b) gdy Polacy (mają) Babie Lato, c) od czerwca do września, d) na początku sierpnia. Uczestniczka poradziła sobie z tym, wydawałoby się nieoczywistym, pytanie błyskawicznie. Postawiła na polskie "babie lato", co również było poprawną odpowiedzią. Zaskakujące problemy nastały przy pytaniu o światła "długie", którymi określane są... Pani Agata musiała wybrać między światłami mijania, drogowymi, przeciwmgłowymi i pozycyjnymi. Dłuższa chwila namysłu zaskoczyła wielu. Po dedukcji uczestniczka "Milionerów" wybrała wariant ze światłami "drogowymi".

Jedno z pytań wyraźnie ją przerosło. "Milionerzy" i pytanie o... rzeźbę dwóch mężczyzn sikających do basenu

Największe problemy nadeszły jednak w ostatnim pytaniu odcinka. Pytanie dotyczyło o rzeźbę... "dwóch mężczyzn stojących naprzeciwko siebie i sikających do basenu w kształcie Republiki Czeskiej" i miejsce, w którym się ona znajduje. Do wyboru były takie warianty: w Budapeszcie, Bratysławie, na Pradze, w Pradze. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Skończyło się na skorzystaniu z aż dwóch kół ratunkowych. Dzięki nim wybór był prostszy, niemniej decyzja mogła być jedna. Pani Agacie udało się trafić - prawidłowa odpowiedź brzmiała "w Pradze". Jej grę przerwał jednak słynny klakson. Zmagania będzie kontynuowała już w kolejnym odcinku "Milionerów". To musiało być naprawdę frustrujące, zwłaszcza, że kobietę czeka dodatkowa dawka stresu w oczekiwaniu na poznanie prawidłowej odpowiedzi i informacji, czy wygrała, czy nie. Nowy sezon popularnego teleturnieju zobaczymy w TVN już na wiosnę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  4. Nie rozumiał polskich słów, a brał udział w show. Milionerzy znowu na ustach wszystkich
  5. Milionerzy: Widzowie nie mogli powstrzymać śmiechu, co tam się działo?
  6. Milionerzy: To pytanie było warte 250 tys. złotych. Wydaje się banalnie proste
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News