Zawiodło najpewniejsze koło ratunkowe! Uczestnik Milionerów odpadł przez publiczność

Zawiodło najpewniejsze koło ratunkowe! Uczestnik Milionerów odpadł przez publiczność

Milionerzy, nadawani przez stację TVN, okazali się prawdziwym hitem. Mimo że według wielu osób pytania nie są już na tym samym poziomie, co kiedyś, to wciąż nie brakuje uczestników, którzy pragną się przez program wzbogacić. Jeden z nich zawiódł się na najpewniejszym kole ratunkowym.

Milionerzy rządzą się bardzo prostymi regułami. Na każdego z uczestników czeka szereg pytań, które warte są coraz to większe kwoty. Do pomocy zawodnik ma 3 koła ratunkowe, mianowicie pół na pół, telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności. Właśnie to ostatnie przez wielu traktowane jest jako pewniak, jeżeli chodzi o najtrudniejsze pytania. Trzeba przyznać, że publiczność zgromadzona w studiu rzadko się myli, jednak wciąż takie sytuacje się zdarzają. Przekonał się o tym boleśnie Łukasz Sieciński, przy pytaniu o ćwierć miliona złotych.

Milionerzy: widownia zwiodła uczestnika

Łukasz Sieciński przez większość pytań szedł dosłownie jak burza, pozostawiając swoje koła ratunkowe na późniejszy etap konkursu. Wiedza uczestnika zaimponowała nawet Hubertowi Urbańskiemu, jednak pytanie za ćwierć miliona ostatecznie go pokonało. Łukasz zdecydował się zaufać publiczności poprzez swoje koło ratunkowe. Niestety, ta decyzja okazała się go bardzo dużo kosztować. Pytanie brzmiało: aplikacja nie jest? Natomiast odpowiedzi to kolejno: techniką haftu, ogółem adwokatów, programem komputerowym i podaniem o pracę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Większość publiczności zagłosowała na odpowiedź A, która okazała się błędną. Prawidłową odpowiedzią była oczywiście B, czyli ogół adwokatów. Według wielu internautów było to banalne pytanie i aż dziw, że osoba z taką wiedzą i umiejętnościami dedukcji, która radziła sobie ze znacznie trudniejszymi pytaniami, poległa właśnie ta czymś takim. Niestety stres związany z udziałem często robi swoje i właśnie wtedy to, co najprostsze, wydaje się nam najtrudniejsze. Możliwe, że gdyby mężczyzna zdecydował się na użycie innego koła ratunkowego, to wygrałby nawet główną nagrodę, czyli milion złotych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piękna Pola Raksa miała romans z 11 lat młodszym, znanym aktorem. Gorąca historia!
  2. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  3. Doda ostro o koleżankach z show-biznesu. Mocno im wygarnęła
źródło: wp.pl Następny artykuł