Zwyciężczyni "Milionerów" ujawnia na co przeznaczy wygraną. Robi wrażenie!

Zwyciężczyni "Milionerów" ujawnia na co przeznaczy wygraną. Robi wrażenie! Źródło: youtube.com/ArchiwizatorTelewizyjny

Milionerzy po raz kolejny wzbudzają wielkie emocje w całej Polsce. Padła właśnie trzecia, główna wygrana w historii. Na co zwyciężczyni przeznaczy tak ogromną kwotę? Jak się okazuje, pragnienia laureatki są bardzo subtelne. Wiele osób w pełni ją popiera.

Milionerzy ponownie zszokowali widzów przed antenami telewizorów. Program, który na antenie TVN za każdym razem przyciąga ponad dwa miliony widzów już po raz trzeci wprawił swoich fanów w osłupienie. Właśnie padła historyczna, główna wygrana. Tym razem szczęście dopisało Katarzynie Kant-Wysockiej, która jak burza przebrnęła przez kolejne pytania, by w końcu odnieść całkowity sukces.

Wielu widzów zadaje sobie pytanie, na co też można wydać tak ogromne ilości gotówki. Siłą rzeczy to pytanie musiało paść w kierunku zwyciężczyni. Stało się to następnego dnia, gdy świeżo upieczona milionerka została zaproszona do studia Dzień Dobry TVN. Jej marzenia nie okazały się raczej wygórowane, co przysporzyło jej jeszcze więcej sympatyków. Otóż wyznała, że największym jej pragnieniem jest ładnie urządzone mieszkanie. Chciałaby również spędzić wakacje w ciepłych krajach. Z taką kwotą z pewnością uda jej się to zrealizować. Taki plan robi wrażenie, ponieważ pokazuje, jak skromną osobą musi być prywatnie pani Kasia.

Milionerzy: rozbity bank po raz trzeci

Kultowy program po raz pierwszy pojawił się na antenie polskiej telewizji w 1999 roku. Szybko zdobył olbrzymią popularność, jednak wiele osób twierdziło, że pytania są zbyt trudne. Być może dlatego przez ponad 600 odcinków nikomu nie udało się zdobyć głównej nagrody.

Po raz pierwszy bank został rozbity przez Krzysztofa Wójcika w 2010 roku. Następnie, po kolejnej przerwie w emisji udało się tego dokonać Marii Romanek, niemal równo rok temu. Co ciekawe, wszystkie główne wygrane padły w marcu, w odstępie siedmiodniowym.

Pytanie warte milion złotych

Wiele osób mogłoby rzec, że ostatnie pytanie, warte tak wielką kwotę było zdecydowanie zbyt łatwe. Jednak aby do niego dojść należało przebyć długą drogę, która nie należała do najłatwiejszych. W tym przypadku pytanie warte milion złotych brzmiało następująco:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

Do wyboru były cztery odpowiedzi:

a) wniebowzięcie Matki Bożej

b) zmartwychwstanie Jezusa

c) śmierć Jezusa na krzyżu

d) zesłanie Ducha Świętego

Pytanie wydawałoby się wręcz banalne dla każdego, kto w dzieciństwie uczęszczał na religię. Nie miała z nim problemu także Katarzyna Kant-Wysocka, poprawnie wskazując odpowiedź "c" i tym samym stając się milionerką.

Kolejny raz program dostarczył widzom wielu emocji, a laureatce szansę na zrealizowanie swoich marzeń.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka po śmierci ukochanego z rozpaczy wyskoczyła z okna!
  2. Nowy partner Marty Manowskiej UJAWNIONY! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach

źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News