Milionerzy
Fot. HBO
Wiadomości Pikio - 6 Grudnia 2018

Nie mieli dla niej litości. Fatalny finał występu w "Milionerach"

Milionerzy to ulubiony program wielu osób w Polsce. Z jednej strony uczy, bo odpowiadając na pytania możemy dowiedzieć się nowych rzeczy, a z drugiej strony bawi, bo bardzo często zdarzają się wpadki. We wczorajszym odcinku doszło jednak do czegoś zaskakującego. Niewiedzą popisały się osoby, które na codzień brylują w mediach.

Milionerzy co jakiś czas organizują odcinek specjalny, w którym wykazać mogą się osoby znane. Podczas takiego rozgrania stawka toczy się o coś wyjątkowo ważnego - o pieniądze na cele charytatywne. Taki odcinek odbył się wczoraj, a jego efekty były wyjątkowo zadziwiające. W sieci aż zawrzało.

Milionerzy w specjalnym wydaniu. Spektakularna porażka

W ostatnim odcinku Milionerów w studio zagościli Patrycja Kazadi oraz Olaf Lubaszenko. Para wspólnymi siłami walczyła o pieniądze dla podopiecznych fundacji TVN "Nie jesteś sam". Chociaż cel był szczytny, nie obyło się bez drwin. Wszystko za sprawą braków w podstawowej wiedzy. Wśród pytań pojawiło się jedno z dziedziny polskiej literatury. Brzmiało ono następująco: - Kto napisał "Nie rozdziobią nas kruki ni wrony, ani nic! Nie rozszarpią na sztuki poezji wściekłe kły!"? - padła zagwozdka. Wśród możliwych odpowiedzi były: Edward Stachura, Stefan Żeromski, Władysław Reymont oraz Juliusz Słowacki. Odpowiedzi na pytanie nie znała Patrycja Kazadi. Z opresji uratował ją Olaf Lubaszenko.

Celebryci są głupi, czyli potężna burza w sieci

Niewiedza Kazadi sporo ją kosztowała. Co prawda udało się obronić pieniądze, bowiem poprawną odpowiedź znał Olaf, jednak internautów niewiele to obchodziło. Na kobietę wylało się morze hejtu, który odnosił się do jej niewiedzy. Niektóre z komentarzy były naprawdę nieprzyjemne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
- Ona jaka sztuczna, porobiona cała (usta, rzęsy). Odwaliła się jak gwiazda Hollywood na czerwony dywan i do tego udaje bardziej inteligentną niż jest. Drażni mnie - napisała jedna z osób oglądających program. - No Pani Patrycja tylko wyglądała i to nie najlepiej. Brawo dla Pana Olafa - napisał ktoś inny. - To tylko pokazuje, jaką głupotę reprezentują dzisiejsi celebryci. Sztuczność i fajne łaszki to wszystko, co leży w kręgu ich zainteresowań. I ktoś taki staje się później przykładem dla przyszłych pokoleń... wstyd - skrytykowała kolejna osoba. Rozgrywka Patrycji i Olafa nie dobiegła jednak końca. Nie starczyło im czasu antenowego, jednak o niczym to nie świadczy. Ich dalsze losy będzie można śledzić już dziś wieczorem. ZAMIANAZOBACZ TAKŻE:
  1. Papież Franciszek już zdecydował. Wierni są zdruzgotani, chcą, by zmienił decyzję
  2. Maria Czubaszek: Na co umarła uwielbiana gwiazda? Prawda jest tragiczna
  3. Brudziński chciał być śmieszny, ale mu nie wyszło. Żenująca kompromitacja
  4. Zdrowie ciężarnej Meghan Markle poważnie zagrożone! Teraz to szczególnie niebezpieczne
  5. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
UrbańskiNawet Urbański nie wytrzymał! Największe wpadki w programie MilionerzyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News