Prowadzący Milionerów zhańbiony publicznie. Zapadnie się pod ziemię ze wstydu

Prowadzący Milionerów zhańbiony publicznie. Zapadnie się pod ziemię ze wstydu Źródło: YouTube/tvnpl

Milionerzy cieszą się ogromną popularnością nie tylko dzięki angażującej formule, ale także uwielbianemu przez widzów prowadzącemu. Niestety z tego, jak popularnym celebrytą jest obecnie Hubert Urbański, zdają sobie sprawę także oszuści. Zhańbili oni nazwisko prezentera, mieszając je w bardzo szemrane interesy.

Milionerzy należą do grupy najbardziej lubianych przez telewidzów programów w polskiej telewizji. Format doczekał się już realizacji wielu sezonów, którym przewodniczy niezmiennie Hubert Urbański. Dziennikarz rzeczywiście sprawdza się w roli prowadzącego bardzo dobrze, czym bez wątpienia przyczynia się do wzrostu popularności teleturnieju.

Zaskakujące problemy prowadzącego teleturniej Milionerzy

Niestety, rozpoznawalność Urbańskiego zdecydowali się wykorzystać, bez jego wiedzy, oszuści. Do sieci trafiły reklamy z jego zdjęciem oraz nazwiskiem, które zachęcają do rejestracji na giełdzie kryptowalut. Jako że interes ten nie jest wcale pewny, a dziennikarz nie wyraził najprawdopodobniej zgody na użycie swego wizerunku, został wpakowany w niemałe tarapaty. Wielu internautów może go bowiem obwiniać za nietrafione, stratne inwestycje, chociaż nie ma z nimi tak naprawdę nic wspólnego.

Warto zaznaczyć, że ofiarą podobnego oszustwa padło w przeszłości kilka innych gwiazd. Wśród nich byli także Marcin Meller oraz Magda Mołek. Gdy sprawa dotarła do pary dziennikarzy, pierwszy z wymienionych zdecydował się szybko zainterweniować.

- Po raz kolejny pojawiają się w sieci „artykuły” o cudownych zarobkach dzięki bitcoinom. Wykorzystywane są w nich zdjęcia moje i Magdy Mołek z Dzień Dobry TVN i opisy sugerujące nasz „zachwyt”. Wszystko to jedno wielkie oszustwo - informował wówczas wyraźnie oburzony Meller, reagując na krążące na portalach społecznościowych reklamy ze swym udziałem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nazwisko Huberta Urbańskiego zostało bezprawnie wykorzystane

Witryna Bitcoin Profit, która reklamowała się w ten bardzo kontrowersyjny i nielegalny sposób, zniknęła ostatecznie z Internetu. Jakiś czas temu powróciła jednak z nową domeną, tym razem żerując na wizerunku Huberta Urbańskiego. Nie wiadomo wciąż, czy dziennikarz zdecyduje się podjąć w tej sprawie jakieś kroki prawne. Zważając na charakter zdarzenia, jest to oczywiście obecnie wysoce prawdopodobne. Na jego komentarz fani muszą jednak nieco poczekać.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Dymna NAGO! Aktorka obnażyła piersi. Takiego widoku nie zapomni się do końca życia
  2. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  3. Urodziła dziecko. Nie żyje
  4. Wieniawa i Królikowski kłamali?! Wielkie poruszenie w sieci
  5. Brutalny atak na Jana Pawła II. Po latach wychodzą na jaw wstrząsające fakty

Źródło: Dobre Programy

Następny artykuł