„Milionerzy” pozostają wciąż niekwestionowanym hitem ramówki TVN. Przedstawiciele stacji stawiają więc na kolejne sezony teleturnieju, dając uczestnikom możliwość wygrania nawet okrągłej nagrody tytułowej. Nie wszyscy jednak radzą sobie w nim tak dobrze, jak oczekiwaliby tego widzowie. 

Ogromny stres oraz presja związane z występem przed kamerami i wielką chęcią zdobycia gigantycznej sumy często paraliżują kolejne osoby biorące udział w „Milionerach”. Zdarza się więc, że nie radzą sobie nawet z najprostszymi pytaniami, których odpowiedź wydaje się całkowicie oczywista na przykład dla widzów przed telewizorami lub publiczności w studiu.

Zadziwiająca wpadka ze szczęśliwym zakończeniem

Pan Łukasz, który pojawił się w jednym z ostatnich odcinków popularnych „Milionerów”, dostał od prowadzącego program Huberta Urbańskiego nietypowe pytanie. Aby wygrać kolejną kwotę, musiał dowieść swej wiedzy na temat… rosołu.

– Co opalamy do rosołu dla wyraźniejszego smaku i koloru? – brzmiało zagadnienie, z którym musiał zmierzyć się uczestnik.

Odpowiedzi, które miał do wyboru, to: A. marchew; B. pora; C. selera; D. cebulę. Niestety sam nie poradził sobie, dlatego też poprosił o pomoc publiczność zgromadzoną na widowni teleturnieju.

Prawidłową odpowiedzią było oczywiście D. Na szczęście to właśnie ją podpowiedziały panu Łukaszowi osoby będące jego kołem ratunkowym. Ponad 80% zebranych zagłosowało na cebulę, dzięki czemu uczestnik zaznaczył poprawną odpowiedź i pozostał w grze.

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również

Zobacz również