Pytanie w Milionerach zadziwiło internautów. Trudniejsze niż to za milion?

Pytanie w Milionerach zadziwiło internautów. Trudniejsze niż to za milion? Źródło: youtube.com/wp.pl

Milionerzy zadziwili swoich widzów. W trakcie ostatniego odcinka kultowego teleturnieju telewizji TVN padło pytanie, którego nikt się nie spodziewał. Niektórzy twierdzą, że to pytanie jest o wiele cięższe niż to za milion. Czegoś takiego uczestnik show nie mógł się spodziewać.

Milionerzy wielokrotnie wprawiali w konsternację pytaniami, które padały w programie. Ostatnio o bardzo nierównym poziomie programu miał okazję przekonać się Pan Krzysztof, który na co dzień jest farmaceutą z Wielunia. Tak nietypowego pytania nie spodziewał się nikt - ani uczestnik show, ani zgromadzona widownia.

Milionerzy szokują. Pan Krzysztof miał wielkie problemy

Farmaceuta z Wielunia, który wystąpił w ostatnim odcinku show, nie mógł liczyć na wyjątkowo łatwe pytania. Pomimo tego, że przez dwa pierwsze etapy przeszedł bez zawahania i odpowiedział poprawnie, to już przy grze o trzeci próg pieniężny zaczęły się wielkie problemy. Hubert Urbański zdziwił całą publikę, pytając o źródło poetyckiego natchnienia Hipokrene i o to, kto je właściwie wydobył. Zaskoczony Krzysztof poprosił o pomoc publiczność, jednak i jej pomoc okazała się wyjątkowo nietrafiona. Oglądający z widowni program w 31 procentach postawili na odpowiedź: latający koń, wówczas gdy 29% na "poeta". Mężczyzna, nie chcąc przegrywać na tak wczesnym udziale w programie, zdecydował się na telefon do przyjaciela.

Na szczęście znajomy mieszkańca Wielunia wiedział, że chodziło o latającego konia i to pomogło farmaceucie przejść o krok dalej. Nie zdawał sobie on jednak sprawy z tego, że czeka go o wiele większe wyzwanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czwarte pytanie trudniejsze niż to o milion

Kolejne zagadnieniem, z jakim musiał się zmierzyć mężczyzna było pytanie dotyczące "dzielenia na dzwonek".

- Co podzielimy na dzwonka? A: jarmuż B: karczochy C: uliki D: kajzerkę - przeczytał pytanie Hubert Urbański.

Początkowo, pan Krzysztof chciał postawić na wariant B, jednak samemu nie będąc do końca pewnym, poprosił o użycie ostatniego kółka. Jedynymi opcjami, jakie zostały na wyświetlającej się planszy, było C i D. Uczestnik programu zaryzykował na C i ta odpowiedź okazała się prawdziwą. Radości mężczyzny nie dało się opisać słowami, chociaż trzeba przyznać, że on sam nie mógł się spodziewać aż tak wymagających pytań na samym początku swojego udziału w programie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News