Andrzej Duda znalazł się w pytaniu Milionerów
Youtube/Andrzej Duda
Malwina Kossela - 7 Marca 2019

Gdyby Andrzej Duda to usłyszał, opadłyby mu ręce. Tym pytaniem Milionerzy rozbili bank

Milionerzy rozbili bank pewnym pytaniem, które padło w ostatnim odcinku. Gdyby odpowiedź na nie usłyszał nasz prezydent, Andrzej Duda - prawdopodobnie opadłyby mu ręce. Głównie dlatego, że jedna z uczestniczek nie posiadała podstawowej wiedzy na temat dotyczący głowy naszego państwa. Internauci nie mieli litości, również wyśmiali błędną odpowiedź.

Andrzej Duda nie miałby powodów do radości, gdyby oglądał ostatni odcinek popularnego teleturnieju Milionerzy. Prezydent z pewnością byłby rozczarowany niewiedzą jednej z uczestniczek na temat, wydawałoby się, podstawowy. Być może zaważył stres albo obecność kamer, niemniej pomyliła ona kwestie bardzo istotne i źle odpowiedziała na proste pytanie.

Gdzie mieszka prezydent Andrzej Duda? Odpowiedź nie była oczywista

W Milionerach mało kto dociera do ostatniego pytania. Bardzo często zdarza się, że uczestnicy odpadają już po pierwszej, czy drugiej zagadce zadanej im przez prowadzącego program Huberta Urbańskiego. Uczestniczka, która nie znała odpowiedzi na pytanie dotyczące miejsca zamieszkania głowy państwa, walczyła o 40 tys. zł. Niestety, twardy orzech do zgryzienia okazał się być zdecydowanie za twardy i udzieliła ona błędnej odpowiedzi.

The VoiceWiemy, dlaczego Maria Sadowska zniknęła z „The Voice”. Smutne informacje dla fanówCzytaj dalej

Pytanie zadane przez Urbańskiego, brzmiało: "Siedzibą prezydenta jest dawny pałac Radziwiłłów, zwany: a) Belwederem, b) pałacem wilanowskim, c) Wawelem, d) Pałacem Namiestnikowskim". Co najgorsze, kobieta była przekonana, że odpowiedź, którą wytypowała jest... słuszna! Chociaż miała jeszcze do dyspozycji koła ratunkowe - nie wykorzystała żadnego. Ostatecznie udzieliła odpowiedzi: "b) Belwederem", która była nieprawidłowa. Smak porażki był tym bardziej gorzki, że uczestniczka nie tylko nie wywalczyła 40 tys. zł, ale wróciła do domu jedynie z gwarantowanym 1 tys. zł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

PolsatGwiazdy Polsatu jeżdżą świetnymi autami. Opadną Wam szczęki!Czytaj dalej

Prawidłową odpowiedzią był oczywiście Pałac Namiestnikowski. Z pewnością Andrzej Duda złapałby się za głowię widząc taką niewiedzę i mylenie się w podstawowych kwestiach dotyczących, bądź co bądź, istotnych dla narodu spraw. Niemniej, Milionerzy stawiając na takie pytanie naprawdę rozbili bank - nie tylko nieco wyedukowali osoby, które oglądają teleturniej, ale również pobudzili internautów do dyskusji. Ci byli dla uczestniczki bezlitośni:

- Jak ona mogła pomylić takie kwestie - napisał jeden z komentujących odcinek.

- A taka była pewna... Belweder?! Ignorancja - napisał ktoś inny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc, kim jest
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Właśnie ujawniono. Nie uwierzycie, ile zarabiała Agata Duda przed objęciem funkcji pierwszej damy
  4. Czy ona oszalała? Pawłowicz poucza praktykujących katolików, co powinni robić ws. pedofilii w Kościele
  5. Bez Janowskiego "Jaka to melodia" upadła na dno. Dzisiejszy odcinek nie pozostawia wątpliwości

Agata Duda cała na białoAgata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie! Wręcz olśniewała wyglądemCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News