Co łączy Tuska i Macierewicza? Nikt nie miał pojęcia, TVN ujawnia prawdę

Co łączy Tuska i Macierewicza? Nikt nie miał pojęcia, TVN ujawnia prawdę Źródło: Onet News YouTube.com

"Milionerzy" to program, w którym każdy może sprawdzić swoją wiedzę i spróbować wygrać dzięki niej okrągły milion złotych. Niestety wiele osób przecenia swoje siły i bardzo szybko odpada z programu. W jednym z odcinków padło pytanie o to, co łączy Donalda Tuska i Antoniego Macierewicza. To zaskakujące, mało kto o tym wie.

"Milionerzy" to prawdziwy hit TVN i nie brakuje chętnych chcących zgarnąć sporę sumę pieniędzy za odpowiedzenie na kilka pozornie prostych pytań. Chyba nikt nie miał pojęcia, że politycy z tak odległych krańców sceny politycznej mają wspólną historię, a właśnie tego dotyczyło jedno z pytań, które usłyszała uczestniczka. 

"Milionerzy" po raz kolejny zaskakują pytaniem

"Milionerzy" to program, w którym pytania dotyczyć mogą właściwie wszystkiego. Najlepszym przykładem są pytania, jakie usłyszeli uczestnicy mogący pochwalić się zgarnięciem czeku na milion złotych. Jedno z nich dotyczyło tabliczki mnożenia, a dokładnie tego, ile wynosi 1111 razy 1111, lub tego, na czym gra Czesław Mozil. W jednym z odcinków widzów zaskoczyło inne pytanie. Hubert Urbański zapytał Annę Kowalewską z Wrocławia o to, co łączy Donalda Tuska, Antoniego Macierewicza, Bronisława Komorowskiego, Mariusza Błaszczaka, Romana Giertycha oraz Grzegorza Schetynę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To czołowi politycy ze różnych krańców sceny politycznej

Zarówno Donald Tusk, jak i Antoni Macierewicz, często pojawiają się w mediach. Ich wypowiedzi są analizowane i skrzętnie dokumentowane przez dziennikarzy. Wiele ich wystąpień znaleźć można m.in. na YouTubie na kanale Onet News, lecz wszystkie media skupiają się na tym, co prezentują sobą jako przedstawiciele swoich partii. Praktycznie nikt nie wie, że łączy ich bardzo ważna w życiu każdego rzecz. "Milionerzy" wycenili tę wiedzę na 20 tys. złotych. Właśnie tyle zgarnęła pani Anna po udzieleniu poprawnej odpowiedzi. W celu potwierdzenia swoich przypuszczeń skorzystała z telefonu do przyjaciela.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Złe wiadomości

2. Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna

3. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Edukacji. Co czeka dzieci we wrześniu?

Do wyboru były cztery opcje

Hubert Urbański podał cztery możliwe opcje. Zapytał czy wymienionych polityków łączy to, że wszyscy ukończyli: 60 lat, historię, Akademię Muzyczną lub "ze sobą". Poprawną odpowiedzią jest to wszyscy ci znani z sejmowych ław politycy ukończyli studia o kierunku historycznym. "Milionerzy" oraz pytania pojawiające się w tym programie zaskoczą nas zapewne jeszcze wiele razy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Włochy pogrążyły się w żałobie. Nie żyje legenda piłkarskiej Italii, Polacy pamiętają go doskonale
  3. Przerwano milczenie w sprawie Michała Szpaka. Fani są zdruzgotani
  4. Bardzo przykry widok grobu małej Madzi. Łzy cisną się do oczu
  5. Wozisz ze sobą w samochodzie butelkę z wodą? Uważaj, służby ostrzegają przed najgorszym
  6. Robisz rosół na kurczaku? Pamiętaj o triku naszych babć, dzięki któremu jego smak powali wszystkich na kolana
  7. Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów. Aż trudno uwierzyć, zmiany dotkną też Lidla i Kauflanda
  8. Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze "Świata według Kiepskich". Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen
  9. Wielka tragedia, nie żyje Jacek Czyż. Aktor kilka dni temu świętował urodziny

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News