Milionerzy Urbański
Player TVN
Irmina Jach - 19 Maja 2020

Usłyszał pytanie warte pół miliona złotych. Chodziło o kluski, panie domu nie miałyby problemu

"Milionerzy" goszczą na antenie TVN od 21 lat. Mimo upływu czasu pytania ułożone przez twórców programu potrafią zadziwić uczestników do dziś. Mężczyzna, który był gościem programu usłyszał pytanie za pół miliona złotych. Zgubiła go nieznajomość tradycyjnej łódzkiej kuchni. Panie nie miałyby problemu z odpowiedzią.

"Milionerzy", kultowy program TVN, od ponad 20 lat gromadzi przed telewizorami szeroką widownię. Widzowie chętnie śledzą poczynania graczy oraz rozgrywają prywatny teleturniej we własnych domach. Mimo upływu lat osoby odpowiedzialne za tworzenie pytań nie tracą formy - ich poziom jest czasem wręcz ekspercki. Gracze muszą wykazać się akademicką wiedzą. Niektórzy odpadają na początku. Mężczyzna, który uczestniczył w jednym z odcinków teleturnieju, dostał jednak pozornie proste pytanie. Czekała na niego zagadka z dziedziny kulinariów.

Pies i dzieckoMałe dziecko zbliżyło się do wielkiego psa. Reakcja pupila była jedyna w swoim rodzaju, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Milionerzy zaskoczyli uczestnika nietypowym pytaniem

Pan Bartłomiej, mimo wykorzystania dwóch kół ratunkowych na samym początku rozgrywki, bezprecedensowo udzielał poprawnych odpowiedzi i doszedł do pytania za pół miliona złotych. Uczestnik dostał odpowiedź o tematyce kulinarnej. Podanie odpowiedzi sprawiło mu dużą trudność. Długo zastanawiał się nad tym, którą opcję wybrać. Pytanie brzmiało następująco:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Starte ziemniaki i mąka to w zasadzie wszystko, czego potrzebujemy na tak zwane kluski:

A: szklane
B: plastikowe
C: papierowe
D: żelazne.

Niepewność pana Bartłomieja wywołała zdziwienie wśród widzów programu. Dla wielu z nich odpowiedź była oczywista. Potrawa, o której mowa, była bowiem stałym punktem w menu w ich rodzinnych domach. Uczestnik postanowił zacząć od odrzucenia błędnych odpowiedzi. Zdecydował się na zdyskwalifikowanie punktów A i B, co oczywiście było poprawnym wnioskiem.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19

2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

- Spośród „papierowych” i „żelaznych” klusek bardziej skłaniał się ku tej ostatniej odpowiedzi. Gra jednak toczyła się o duże pieniądze i ryzykując, gracz mógłby stracić 210 tysięcy złotych. Odpowiadając bowiem błędnie, pan Bartłomiej zakończyłby grę z 40 tysiącami złotych - relacjonował portal tvn24.pl.

Uczestnik niestety nie podjął ryzyka odpowiedzi. Opuścił studio z sumą gwarantowaną. Myślicie, że wasze mamy miałyby problem z odpowiedzią?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego


Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: Papilot

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News