Co się stało z Urbańskim? Wygląda tragicznie, porażająca zmiana wyglądu gwiazdora

Co się stało z Urbańskim? Wygląda tragicznie, porażająca zmiana wyglądu gwiazdora Źródło: Instagram / Hubert Urbański

Milionerzy nieodłącznie kojarzą się widzom stacji TVN z postacią Huberta Urbańskiego. W ostatnim czasie o dziennikarzu zrobiło się w mediach znacznie ciszej, jednak niespodziewanie powrócił na czołówki kolorowych pism. Wszystko przez jego zadziwiającą przemianę.

Milionerzy pozostawały przez lata niekwestionowanym hitem stacji TVN. Wiosną 2020 roku widzowie zobaczą 17. serię programu, który niezmiennie przyciąga przed ekrany miliony widzów. Format ponownie poprowadzi oczywiście Hubert Urbański, bez którego publiczność nie wyobraża sobie zmagań o tytułowy milion.

Milionerzy: zadziwiająca przemiana Hubera Urbańskiego

Mimo niezmiennej obecności dziennikarza w programach TVN-u, w ostatnim czasie próżno było szukać w kolorowych mediach dotyczących jego życia wieści. Niespodziewanie o prezenterze znów zrobiło się jednak naprawdę głośno. "Super Express" pokazał bowiem nowe zdjęcie Urbańskiego, na którym prawie nie przypomina siebie sprzed kilku miesięcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co zaskakujące, dziennikarz jest bowiem obecnie całkowicie łysy. Jak twierdzą komentujący, decyzja o ścięciu stosunkowo długich włosów sprawiła, że prezenter wygląda na znacznie starszego, niż w rzeczywistości jest. Przypomnijmy, iż ma bowiem zaledwie 54 lata. Nowa fryzura znacznie go za to postarzyła.

To tylko charakteryzacja?

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
2. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

Warto zaznaczyć, że część internautów nie wierzy w prawdziwość przemiany Urbańskiego. W komentarzach na portalach plotkarskich nie brakuje opinii, według których metamorfoza dziennikarza to jedynie charakteryzacja, na jaką zdecydował się w ramach pracy na planie jakiegoś filmu lub serialu. O tym, kto ma rację w tym zaskakującym sporze, przekonamy się już wiosną, gdy Milionerzy powrócą na ekrany widzów w całym kraju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Opublikowano nagranie z katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Sceny mrożą krew w żyłach (WIDEO)
  3. Co się stało z Urbańskim? Wygląda tragicznie, porażająca zmiana wyglądu gwiazdora
  4. Na zdjęciu zakamuflowało się 6 żołnierzy. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie znaleźć wszystkich, reszta poddaje się po 5 minutach szukania
  5. Odebrała dziecko ze żłobka. Gdy popatrzyła na jego brzuch, wpadła w panikę, od razu musiała reagować

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News