Mikołaj Roznerski publicznie upokorzony. To się będzie za nim ciągnąć latami

Mikołaj Roznerski publicznie upokorzony. To się będzie za nim ciągnąć latami Źródło: Instagram - Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski z pewnością na długo zapamięta dzień, w którym został upokorzony. Gwiazdor filmowy musi mierzyć się ze słowami krytyki po wydarzeniu, które wywołało falę negatywnych komentarzy. Aktor z pewnością długo tego nie zapomni.

Mikołaj Roznerski musi mierzyć się z poważną wpadką, jaką zaliczył w związku z udziałem w jednym z filmów. Jego zachowanie nie uszło uwadze ekspertów i fanów kina. Znany aktor został publicznie skompromitowany, a jego upokorzenie jest tak wielkie, że z pewnością będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o całej sytuacji. Nie wiadomo jednak, czy będzie to takie proste, bowiem o jego wpadce usłyszało już wiele więcej osób. 

Gwiazdor został wyróżniony jako jeden z najgorszych odtwórców ról poprzedniego roku. Ten tytuł z pewnością nie jest powodem do chwały i może wpłynąć na jego dalszą karierę w show-biznesie. Nawet jeśli aktorowi ostatecznie uda się zapomnieć o wielkiej kompromitacji, to na pewno pamiętać o niej będą inni.

Mikołaj Roznerski doszczętnie skompromitowany

Kilka dni temu odbyła się gala Złotych Węży. Corocznie wyróżnia ona najgorsze postaci i wydarzenia w polskim kinie. W pełni zrozumiałe jest, że żaden z aktorów nie chce znaleźć się na tej liście, bo może to mieć wpływ na dalszy odbiór jego twórczości przez fanów i reżyserów. Wielokrotnie dochodziło do sytuacji, w której polscy widzowie wyrażali swoje rozbawienie wobec wyborów jury.

Za dobór nominowanych aktorów i filmów odpowiada Popkulturalna Akademia Wszystkiego, czyli fikcyjna organizacja stworzona przez polskich krytyków filmowych. To oni najczęściej mierzą się z oglądaniem rodzimych produkcji i często mają do czynienia z tak słabymi filmami, że ich obecność na liście staje się w pełni uzasadniona. 

Mikołaj Roznerski także znalazł się na liście. Krytycy poświęcili mnóstwo uwagi filmowi "Pech to nie grzech", w którym polski gwiazdor miał okazję odegrać jedną z głównych ról. Oceniający zainteresowali się także filmem "Studniówk@", który został uznany za jedną z najgorszych produkcji minionego roku. To jednak nie one otrzymały miano bezsprzecznie najgorszego filmu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mikołaj Roznerski upokorzony przez krytyków

To miano zyskał "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", który był nominowany w wielu kategoriach. Nieoczekiwanie na liście "wyróżnionych" znalazł się również Daniel Olbrychski, który wystąpił w filmie "DJ". Niektórzy nie kryją swojego oburzenia tym, że znany aktor zasłużył sobie na takie potraktowanie ze strony oceniających. Okazuje się jednak, że nie ma dla nich nikogo, kogo nie dałoby się ocenić negatywnie. Musiał się tym liczyć także Mikołaj Roznerski, który również mógł przeczytać o swojej roli sporo słów krytyki.

  1. Córka Pawła Kukiza jest ciężko CHORA! Sytuacja jest DRAMATYCZNA!
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu