Media kłamały! Mikołaj Roznerski ujawnia prawdę o relacji z Kalską

Media kłamały! Mikołaj Roznerski ujawnia prawdę o relacji z Kalską Źródło: fot. Instagram

Mikołaj Roznerski złamał swoim nowym związkiem serca wielu Polek! Po rozstaniu z Marceliną Zawadzką każda z nich skrycie marzyła na zdobycie serca przystojnego gwiazdora. Jak donosiły media, aktora zdążyła rozkochać w sobie Adriana Kalska. Teraz na jaw zaczynają wychodzić nowe fakty!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieli się poznać na planie "M jak Miłość", gdzie razem grali. Między parą od razu zaiskrzyło, a załamany po poprzednim rozstaniu aktor w końcu znalazł szczęście. Teraz jednak okazuje się, że wcale tak nie było, a donosy mediów o związku Roznerskiego i Kalskiej były pełne nieścisłości. Para poznała się bowiem dużo wcześniej!

Mikołaj Roznerski rozwiewa wątpliwości w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską

- Może nie będę opowiadał jak to się zaczęło. Zostawię dla siebie. Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak Miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz - opowiada w wywiadzie z SE Mikołaj Roznerski. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że media się myliły. Para, która wspólnie gra na planie serialu TVP, poznała się jeszcze przed nim. Do tej pory Roznerski niewiele mówił o samym związku, jednak zrobione przez paparazzi zdjęcia z jego randek z Kalską mówią same za siebie. Młodzi zakochani są w sobie bez pamięci. I choć grani przez nich serialowi Iza i Marcin obecnie przeżywają ciężkie chwile, możliwe że scenarzyści "M jak Miłość" zainspirują się rzeczywistością i przeniosą prawdziwą miłość na ekrany. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miała być gwiazdą DD TVN! Prezenterka nie kryje rozgoryczenia, ujawnia brutalne kulisy
  2. Michał Szpak ucieka z Polski! Już nie wróci, fanki załamane
  3. Historyczny przełom! Odnaleziono ŻYCIE POZAZIEMSKIE!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News