Mikołaj Roznerski zdradził swój sekret. Fani są zachwyceni

Mikołaj Roznerski zdradził swój sekret. Fani są zachwyceni

Mikołaj Roznerski, mimo początkowej niechęci, zdradził swoją tajemnicę. Wyznany sekret z pewnością zachwyci wszystkie Polki! Już niedługo będziemy świadkami wielkich zmian i gorącego uczucia.

Mikołaja Roznerskiego znamy z licznych komedii romantycznych, ale prawdziwą sławę zdobył na planie "M jak Miłość", gdzie wciela się w rolę Marcina. Bohater żyje obecnie miłością do Izy (granej przez Adrianę Kalską), jednak związek ten nie jest bynajmniej łatwy. Iza została zmuszona do ślubu z niejakim Arturem (granym przez Tomasza Ciachorowskiego), a następnie porwana! Na tym wątku zakończyły się ostatnie premierowe odcinki "M jak Miłość". Przez prawie całe wakacje w TVP pojawiają się powtórki, a fani z niecierpliwością oczekują sierpniowych nowości. Uspokoić ich obawy postanowił Mikołaj Roznerski.

Mikołaj Roznerski zdradza sekrety serialu TVP - fani mają na co czekać!

W końcu widzowie dowiedzieli się, czego oczekiwać po sierpniowych odcinkach. Roznerski uspokaja - wszystko będzie dobrze! Nie chciał zdradzić za dużo, żeby nie niszczyć fanom serialu podekscytowania w oczekiwaniu, jednak uspokoił, że wszyscy ich ukochani bohaterowie są bezpieczni. Pod koniec wakacji Iza będzie w śpiączce w szpitalu. Nie wiadomo, co się stanie z Marcinem. Czy historia ich romantycznego związku zakończy się szczęśliwie? Mamy nadzieję, że tak, choć ostatnie plany Michała Roznerskiego mogą wymagać zmiany scenariusza. Aktor coraz częściej stara się o role w dużych, filmowych produkcjach. Niedługo zobaczymy go w "Diablo" - polskiej produkcji inspirowanej serią "Szybcy i wściekli". Możliwe, że praca na planie filmowym nie pozwoli mu na dłuższą grę w serialu "M jak Miłość". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. "Niestety, nie udało mu się przeżyć". Smutne informacje w Dzień Dobry Wakacje
  2. Smutek widzów "Klanu". Ich ulubieniec miał zawał
  3. Widzowie TVN w furii! Nie chcą Justyny Żyły, stacja się tłumaczy
  4. Zmusiła swojego pupila do weganizmu. Jego wygląd jest przerażający
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News