Mikołaj Roznerski jest niezwykle popularnym aktorem, który swą sławę zawdzięcza wyjątkowej urodzie oraz niezaprzeczalnemu talentowi. Co ciekawe, jego życie nie zawsze układało się tak bajkowo, jak obecnie.

Roznerski zasłynął przede wszystkim dzięki roli w „M jak Miłość” oraz kilku komediach romantycznych. Na co dzień aktor grywa jednak także w teatrze, który jest jego ogromną pasją.

Mikołaj Roznerski prywatnie

Jak się jednak okazuje, droga celebryty do sławy nie była usłana różami. Nie był zawsze idealnym, grzecznym mężczyzną.

– Dziś rzeczywiście jestem spokojniejszy, bardziej jakby osadzony w rzeczywistości. Mam większy dystans do wielu rzeczy – wyjawił Roznerski w rozmowie z Onetem.

Jak Mikołaj Roznerski zaczynał karierę?

Aktor przyznał, że aby dorobić, przez jakiś czas zajmował się rozdawaniem ulotek. Chociaż praca ta nie była prosta, zahartowała młodego artystę i wiele go nauczyła.

– Uważam, że żadna praca nie hańbi. Nie było to w żaden sposób upokarzające. Roznoszenie ulotek traktowałem jako sposób na zarobienie pieniędzy i tyle. (…) Różne myśli wpadały mi do głowy, ale przede wszystkim chciałem jak najszybciej rozdać wszystkie ulotki i tym samym skończyć. Najgorsze momenty były wtedy, kiedy spotykałem kolegów ze szkoły, aktorów, którzy już coś w zawodzie robili. A że stałem w centrum Warszawy, pod Rotundą, zdarzało się to dosyć często. Nie było w tym z mojej strony żadnej zawiści czy zazdrości, bardziej pozytywny kopniak do działania. Na zasadzie, że muszę sam zapracować na to, by być tam, gdzie oni – powiedział szczerze niezwykle popularny dziś Roznerski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodowicz nie może o tym zapomnieć. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
  2. Edyta Górniak jest przerażona. Zlinczowali ją za Korę, drugi raz nie powtórzy tego błędu
  3. Wielki gwiazdor disco polo jako dziecko przeżył horror. Chce się zemścić

Czy lubisz Mikołaja Roznerskiego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!