Mikołaj Roznerski ujawnia szokującą prawdę. Chcą go zniszczyć

Mikołaj Roznerski ujawnia szokującą prawdę. Chcą go zniszczyć

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej docenianych przez publiczność aktorem młodego pokolenia. Teraz ujawnia szokującą prawdę o kulisach swojej pracy. Chcą go za to zniszczyć.

Aktor znany z seriali "M jak Miłość" i "Druga Szansa" właśnie zerwał umowę z teatrem, w którym pracował. Przez to bardzo podpadł reżyserowi, Markowi Rębaczowi, jego zdaniem bowiem zostawił go na lodzie. Teraz wylewa na niego falę nienawiści. Takie opinie mogą aktora zniszczyć w oczach innych ludzi z branży, a co gorsza - fanów.

Mikołaj Roznerski ujawnia

- Pan Roznerski zrezygnował nagle, zaskoczył nas swoją decyzją, bo przez trzy lata współpracowało nam się znakomicie i naprawdę był „dopieszczony”. Nie doszukuję się prawdziwych powodów odejścia. Ma do tego prawo. Tylko że ci wielcy i sławni pewnie wybraliby inną formę rozstania – mówił Marek Rębacz o tej sprawie. Tym samym wytknął Roznerskiemu bezczelne gwiazdorzenie i zupełny brak profesjonalizmu. Wizerunek aktora próbują ratować natomiast inni pracodawcy Roznerskiego. - Mikołaj Roznerski jest aktorem, z którym współpracuje się najlepiej, jak można sobie wyobrazić. Na planie „M jak miłość” i w biurze produkcji nie znajdzie Pan osoby, która mogłaby cokolwiek złego powiedzieć na jego temat. Zawsze jest przygotowany, punktualny. Z jego strony nie ma mowy o gwiazdorzeniu – mówi Super Expressowi Karolina Baranowska z biura prasowego serialu. - Nie zerwałem umowy z dnia na dzień. Po skończeniu starego sezonu teatralnego zrezygnowałem ze współpracy z tym teatrem, przed rozpoczęciem prób do nowego spektaklu. Próby miały wystartować pod koniec sierpnia, dałem więc producentowi pięć miesięcy na znalezienie zastępstwa – tłumaczy się w tej sytuacji sam Mikołaj. Trudno stwierdzić, kto ma w tej sytuacji tak naprawdę ma rację. Jedno jest pewne - ktoś w tej całej sytuacji kłamie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo
  2. Śmierć odebrała Błaszczykowskiemu wszystko. Piłkarz kompletnie się załamał
  3. Marszałek Terlecki w szpitalu! Wszystkie spotkania odwołane
  4. Jest przepiękną dziennikarką Polsatu. Cierpi na straszną, nieuleczalną chorobę
  5. Tusk wykończy Platformę?! Koszmar Schetyny o krok od realizacji
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News