Mikołaj Roznerski się wygadał! Ujawnił największą tajemnicę M jak Miłość

Mikołaj Roznerski się wygadał! Ujawnił największą tajemnicę M jak Miłość

Mikołaj Roznerski jest uznawany za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Artysta, mający już tysiące wiernych fanów w całym kraju, wciela się w bardzo burzliwą rolę Marcina w serialu "M jak Miłość", który od lat wzbudza wśród fanów wiele emocji. Kiedy gwiazdor ujawnił więc ważną tajemnicę swej postaci, widzowie byli zachwyceni.

Mikołaj Roznerski urodził się 6 grudnia 1983 roku. Artysta rozpoczął karierę w polskim show-biznesie, kiedy w 2008 roku udało mu się ukończyć wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od tamtej pory aktor aktywnie występuje zarówno na deskach teatralnych, jak i w kolejnych filmach oraz serialach. Bez wątpienia nie może narzekać na brak propozycji.

Mikołaj Roznerski ujawnił, co czeka Marcina w "M jak Miłość"

Wśród polskich telewidzów artysta jest bez wątpienia najlepiej znany dzięki roli Marcina w "M jak Miłość". Wątek jego bohatera należy do najbardziej zagmatwanych, szczególnie w kontekście relacji z postacią Izy. Serialowa para wielokrotnie wiązała się już ze sobą i rozstawała, doprowadzając fanów do naprawdę skrajnych emocji. Kiedy więc Mikołaj Roznerski zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy na temat przyszłości swego bohatera, widzowie byli naprawdę rozradowani. Wreszcie ma się bowiem wydarzyć to, na co czekają już od naprawdę wielu odcinków. - Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że Iza i Marcin bardzo się do siebie zbliżą... - zapowiedział aktor, czym ucieszył widzów, którzy nie mogą się już doczekać momentu, w którym para postaci stworzy wreszcie szczęśliwy i bezpieczny związek bez dramatycznych komplikacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adriana Kalska szczerze do bólu o związku z Mikołajem Roznerskim

Przypomnijmy, że prywatnie Mikołaj Roznerski spotyka się z Adrianą Kalską, która w "M jak Miłość" wciela się właśnie w rolę Izy. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka szczerze wyznała, że ma już dość ogromnego zainteresowania publiczności szczegółami jej życia prywatnego. - Chyba nikt nie lubi wchodzenia z butami w jego życie prywatne. To nic przyjemnego. Ja dopiero teraz spotykam się z tego typu publikacjami i zainteresowaniem. Coraz więcej gram, więc coraz więcej ludzi się tym interesuje. Ale nadal staram się żyć po swojemu. (...) To nasza prywatna sprawa. Nie mam ochoty się na ten temat wypowiadać - stwierdziła wyraźnie niezadowolona Kalska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie uwierzysz, z kim Kinga Rusin poszła świętować rocznicę związku! Co na to jej partner?
  2. Czy psy wyczuwają choroby? Czy czworonogi mają 6 zmysł? Odpowiadamy
  3. Takiego dramatu fani M jak Miłość nie zniosą! Główna postać będzie straszliwie cierpieć
  4. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  5. Nowości disco polo 2018: Zenek i Sławomir zostaną pokonani? Szykują się mega hity
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News