Cudne, przepiękne, wzruszające słowa Mikołaja Roznerskiego o Adrianie Kalskiej

Cudne, przepiękne, wzruszające słowa Mikołaja Roznerskiego o Adrianie Kalskiej Źródło: Fot. Instagram/mroznerski

Mikołaj Roznerski jest wyjątkowo wziętym młodym aktorem, którego większość Polaków kojarzy z Telewizją Polską oraz serialem "M jak miłość". Niedawno wszystkie media rozpisywały się o związku celebryty z Adrianą Kalską, a teraz jego niesamowite i wzruszające słowa o ukochanej poruszyły serca milionów fanów.

Mikołaj Roznerski swój sukces w głównej mierze zawdzięcza decyzji o dołączeniu do obsady kultowego serialu TVP - "M jak miłość". Marcin Chodakowski, w którego wciela się aktor, szybko przekonał do siebie Polaków i zgromadził bardzo wierne i oddane grono fanów. Dzięki temu celebryta często nazywany jest teraz jednym z najsłynniejszych i najbardziej wziętych aktorów młodego pokolenia, o którego zabiega wiele produkcji i agencji. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudza również jego życie prywatne, o którym nie jest wiadomo zbyt wiele. Mikołaj Roznerski dba o prywatność zarówno swoją, jak i swoich najbliższych, niecały rok temu pochwalił się jednak fanom rozpoczęciem nowego związku. Jego wielką miłością jest Adriana Kalska, a ostatnia wzruszająca wypowiedź mężczyzny o niej wzbudziła zachwyt milionów Polaków.

Mikołaj Roznerski wzruszająco opowiada o swojej ukochanej

Gwiazda serialu "M jak miłość" niedawno zgodziła się na wyjątkowo szczery i osobisty wywiad dla magazynu "Skarb". Tematem głównym całej rozmowy był niemalże roczny związek aktora z Kalską, którego ciężko nie zauważyć przeglądając jego profile w mediach społecznościowych. Cudne, przepiękne i wzruszające słowa zachwyciły fanów. -  Kobieta jest siłą mężczyzny - jeśli ma mądrą kobietę u swego boku, jest mądrzejszy. Wiem to po sobie - mówił Mikołaj Roznerski. Te słowa poruszyły zwłaszcza damską część fanek aktora, które w komentarzach zgodnie zazdrościły Adrianie Kalskiej romantycznego partnera. Na tym jednak cały wywiad się nie zakończył.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie koniec szczerych wyznań

Choć Mikołaj Roznerski bardzo niechętnie porusza w wywiadach tematy osobiste, z radością opowiada o swojej wielkiej miłości oraz związku z Kalską. Para nawzajem promuje się w mediach społecznościowych i do tej sprawy aktor także postanowił się odnieść. - Moja kobieta jest aktorką, wystąpiła w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gramy razem w serialu M jak miłość i takie wsparcie przez mój profil, czyli ludzi, którzy nas lubią, myślę, że też jest ważne. Ale nawet w mediach społecznościowych robię tylko to, co czuję. Niczego na pokaz - zapewnił. Trzeba przyznać, że gołym okiem widać niezwykłe uczucie między tą dwójką i nic dziwnego, że wiele osób nazywa ich najlepszą parą polskiego show-biznesu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  4. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  5. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Party Następny artykuł