Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali zdjęcie ze ślubu. "Zrobiliśmy to!", zewsząd spływają gratulacje

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali zdjęcie ze ślubu. "Zrobiliśmy to!", zewsząd spływają gratulacje Źródło: instagram/mroznerski/

Mikołaj Roznerski pochwalił się kolejnym zdjęciem z ukochaną Adrianą, ale nie byle jakim. Fotka została zrobiona na ślubie, a wymowny dopisek aktora nie pozostawia złudzeń. Moc gratulacji spłynęła na zakochanych.

Mikołaj Roznerski swego czasu słynął ze swoich licznych romansów, które w większości przypadków nie trwały zbyt długo. Media obiegały wówczas dość sprzeczne teorie mówiące z jednej strony, że aktor usilnie stara się znaleźć tę jedyną, a z drugiej, że nie interesują go trwałe związki i woli korzystać z życia. Nic zatem dziwnego, że niektórzy mocno się zdziwili, gdy gwiazdor związał się z koleżanką po fachu, i co najważniejsze, że są parą już od dłuższego czasu. Jeszcze większe emocje wzbudziło ich ostatnie zdjęcie, na którym aktor zdradził, że postanowili zrobić kolejny krok. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali zdjęcie ze ślubu 

Związek Mikołaja i Adriany Kalskiej od samego początku budził wielkie emocje, szczególnie wśród fanów serialu "M jak miłość", w którym ich drogi się zetknęły - najpierw tylko na planie, a później również prywatnie. Niektórzy powątpiewali, czy tym razem Roznerski dłużej wytrzyma w relacji, jednak on najwyraźniej nie zamierza opuszczać swojej ukochanej. Największym zainteresowaniem fanów cieszyły się zaręczyny, do których sam gwiazdor nie zamierzał odnosić się publicznie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieoficjalnie mówiono, że ten krok podobno zakochani mają już za sobą, a w tajemnicy przed fanami przygotowują się do skromnego ślubu. Nie trzeba zatem nikomu mówić, jak wielkie emocji wzbudziło najnowsze zdjęcie Mikołaja, który pochwalił się fotką prosto z kościoła, gdzie wraz z Adrianą znaleźli się właśnie z powodu ceremonii zaślubin. Ona w białej sukni, a on w eleganckim garniturze. 

- Zrobiliśmy to - podpisał fotografię krótko aktor. 

Zewsząd napływają gratulacje 

Wystarczyła chwila, by w sieci wybuchło ogromne poruszenie, a obserwatorzy aktora zaczęli zamieszczać pod zdjęciem pierwsze gratulacje. Najwięksi fani, a tym samym baczni widzowie "Emki", ze sporą rezerwą podeszli do ślubnego zdjęcia, mając na uwadze, że serialowy Marcin i Iza również przygotowują się do ślubu. Padają sugestie, że to bohaterowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a nie celebryci w życiu prywatnym. Gwiazdor, który zasiał ziarnko niepewności, postanowił pozostawić internautów w niepewności i nie pokusił się o wyjaśnienia, więc wciąż nie wiadomo, czy para pobrała się naprawdę, czy tylko na planie serialu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

- Kto normalnie robi sobie selfie w kościele na własnym ślubie? Na bank z "M jak miłość" - czytamy. 

- No wreszcie. Pozdrawiam kochani. Wszystkiego dobrego - pisze fanka. 

- W końcu Iza i Marcin są małżeństwem - dodaje na przekór kolejna. 

- No i teraz pytanie, czy to ślub Izy i Marcina czy ślub Ady i Mikołaja - zastanawia się jeszcze inna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

Źródło: instagram 

Następny artykuł