Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub Źródło: instagram.com/adriana.kalska.official

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska uchodzą za jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Para planowała na ten rok ślub, jednak jak donosi portal Galmour musieli go przełożyć. Znamy powody ich decyzji.

Mikołaj Roznerski podbijał serca widowni w kultowym serialu "M jak miłość", gdzie grał serialowego partnera... Adriany Kalskiej. Choć zanim para zeszła się w prawdziwym życiu, Mikołaj łamał wiele serc. 

W 2011 roku został ojcem, synek przyszedł na świat, gdy aktor był w związku z Martą Juras. Jak podaje portal Glamour, Roznerski spotykał się w przeszłości z Michaliną Zawadzką, Alicją Bachledą-Curuś, a także plotkowano na temat jego relacji z Olgą Bołądź. Po wielu związkowych perypetiach uczucie Mikołaja zwróciło się w kierunku Adriany Kalskiej.

Mikołaj i Adriana na ślubnym kobiercu?

Jak dowiadujemy się, para znała się ponad 4 lata nim między nimi zaiskrzyło. Obecnie są bardzo dumni ze swojej miłości, na Instagramie chętnie publikują wspólne zdjęcia, a także snują dalekosiężne plany. Jak zapewniają, ich związek jest bardzo poważny. Oboje myślą o ślubie. Był on zaplanowany na ten rok, jednak para musiała zrezygnować z tego przedsięwzięcia. Dlaczego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mikołaj oraz Adriana spotykają się od 2 lat, a znają od ponad 6. Pod koniec 2019 na palcu aktorki pojawił się pierścionek zaręczynowy. Jak dowiadujemy się z portalu Glamour, Mikołaj oświadczył się w Wenecji. Para tak pokochała to miasto, że także w nim chcieli powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Niestety, obecna sytuacja wywołana pandemią koronawirusa uczyniła ich plany niemożliwymi. Niemniej, jak można usłyszeć, narzeczeni zastanawiają się nad urządzeniem ślubu oraz wesela w Polsce. Już wkrótce w życie wejdą nowe przepisy, które będą pozwalały na organizację przyjęć do 150 osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyjątkowo przykre informacje o nagłej śmierci obiegły media. Niestety, nie żyje uwielbiany restaurator, smutne wiadomości napłynęły prosto z USA
2. Katarzyna Cichopek pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Nie jest w nim sama

Z niecierpliwością czekamy na decyzję pary młodej! Z chęcią zobaczymy zarówno Mikołaja, jak i Adrianę w pięknych, ślubnych kreacjach. Z całego serca trzymamy kciuki za pomyślność ich związku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy coraz częściej dochodzą swoich praw jako pacjenci. Niektóre historie sprawiają, że włos się jeży na głowie
  2. Nie żyje młody mistrz świata. Miał przed sobą całe życie, ale przegrał ze straszną chorobą
  3. Dostałeś podobnego SMS-a? Jesteś w niebezpieczeństwie, CERT Polska ostrzega
  4. Straciłeś pracę w związku z pandemią? Wojsko Polskie może się o ciebie upomnieć
  5. Już wszystko wiadomo. Podano przyczynę śmierci uwielbianego aktora, miał jeszcze przed sobą całe życie
  6. Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe

 Źródło: Glamour


 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News