Wybuch w kamienicy w Polsce! Są ciężko ranni, na miejscu trwa akcja ratownicza

Wybuch w kamienicy w Polsce! Są ciężko ranni, na miejscu trwa akcja ratownicza

Mieszkowice w ogniu. Wielki wybuch o godzinie 12.00 sprawił, że jedna z kamienic na ulicy Jana Pawła II pokryła się ogniem.

Mieszkowice pogrążone w chaosie. W mieście położonym w województwie zachodniopomorskim doszło do poważnego wybuchu, który zawalił jedną ze ścian zabytkowej kamienicy mieszkalnej. Trzy osoby są ranne, jedna w stanie ciężkim.

Mieszkowice- wybuch w kamienicy

Najbardziej prawdopodobną przyczyną wybuchu jest zwarcie instalacji gazowej. Na miejscu pracują już strażacy w liczbie 10 oddziałów. - Trzy osoby są poszkodowane, jedna jest w stanie ciężkim [...] To wielorodzinny budynek, więc niewykluczone, że ktoś jeszcze może znajdować się pod gruzami - powiedział Wirtualnej Polsce młodszy kapitan Tomasz Kubiak z Komendy Wojewódzkiej PSP w Szczecinie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jeden ze strażaków pracujących na miejscu wypadku dodał, że na dachu pali się jeszcze ogień, przez co przeszukiwania kamienicy nie mogą być kontynuowane. Do akcji została sprowadzona specjalna jednostka Poszukiwawczo-Ratownicza ze Stargardu.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Cała Polska jest świadkiem klęski Morawieckiego! Nie miał żadnego wyboru
  2. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
  3. Rydzyk dostanie od rządu morze pieniędzy! Nie uwierzycie, na co tym razem
  4. Przerażające! Na ulicy rozlegał się pisk, pod brukiem znaleziono uwięzione zwierzęta
  5. Doradca Dudy udawał, że ma raka. Szokujące informacje wyszły na jaw
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu