Kupiła kiełbasę jałowcową za ponad 50 zł. W domu ugryzła ją i zamarła, w środku trafiła na wstrętną rzecz

Kupiła kiełbasę jałowcową za ponad 50 zł. W domu ugryzła ją i zamarła, w środku trafiła na wstrętną rzecz Źródło: .

Kupiła mięso za pokaźną sumę ponad 50 złotych. Licząc, że produkt będzie najlepszej jakości, po powrocie do domu od razu ugryzła kawałek. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy spostrzegła, co znajduje się w środku.

Mięso, w dzisiejszych czasach, jest często uchodzi za złe jakościowo, szkodzące wręcz zdrowiu człowieka. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy w mięsnych sklepach bio, co oczywiście niesie za sobą większe koszty, ale i pewność, że produkt nie jest, a przynajmniej nie powinien być, "udoskonalany" chemią. Wciąż jednak spore grono klientów uważa, że mięso zakupione w zwykłym supermarkecie niczym nie różni się od tego  ekologicznego. Historia pewnej konsumentki udowadnia, że niekiedy można dać się nieźle oszukać. 

Kupiła mięso za ponad 50 złotych. Ugryzła i znalazła w środku coś ohydnego 

Czytelniczka "Faktu" postanowiła podzielić się z portalem swoją odrażającą historią, która wydarzyła się 17 stycznia. Mieszkanka warszawskiego Targówka udała się na stoisko wędlin firmy "Gzella", gdzie jak miała nadzieję, kupi dobrej jakości smaczną kiełbasę jałowcową. Kobieta zakupiła produkt za 56,90 złotych, a gdy tylko wróciła do domu od razu postanowiła skosztować kawałek. Przeżyła szok, gdy zobaczyła, co znajdowało się w środku, a po tym przeżyciu nie ma wątpliwości, że jeszcze przez długi czas nie sięgnie po mięso. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Do tej pory, kiedy o tym mówię, wszystko podchodzi mi do gardła. Jedząc kiełbasę natknęłam się na ząb. Przypuszczam, że to świński ząb, bo był większy niż ludzki. Gdybym ugryzła kiełbasę z większym impetem, to mogłam połamać własne zęby - powiedziała dla "Faktu". 

Dzisiaj grzeje: 1.Już nie pożary i powodzie. Naukowcy ostrzegają Australię przed nowym, śmiertelnie niebezpiecznym problemem

2. Wspaniała wiadomość, nawet po 300 zł więcej dla emerytów i rencistów. Musi zostać spełniony tylko jeden warunek

 

Klientka oczywiście nie pozostała obojętna na tak ohydne odkrycie, bowiem, jak donosi portal, kobieta od razu zgłosiła się do producenta kiełbasy, który miał ją niezwłocznie przeprosić za zaistniałą sytuację. Tymczasem "Fakt" podjął próbę kontaktu z firmą "Gzella", jednak dotychczas nie uzyskał żadnej odpowiedzi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rodzice dostaną dodatkowe pieniądze. Muszą wypłacić je gminy
  3. Łączyła ją z Michałem Szpakiem wyjątkowa relacja. Jej śmierć go zrujnowała, ledwo się podniósł
  4. Trudno oderwać wzrok. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo w sieci
  5. Ale się porobiło. Oczekiwana decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka nadejdzie lada chwila?

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News