Mieczysław Hryniewicz padł ofiarą przyjaciół. Okradli go, nie ma z czego żyć

Mieczysław Hryniewicz padł ofiarą przyjaciół. Okradli go, nie ma z czego żyć Źródło: screen: Uwaga!

Tego przykrego wydarzenia Mieczysław Hryniewicz nie zapomni nigdy. Osoby, którym ufał bezgranicznie, zawiodły go, zdradziły i okradły. Ciężko zarobione pieniądze aktora przepadły.

Gwiazdor znany z "Na Wspólnej" niechętnie wspomina to wydarzenie ze swojej przeszłości. Czuje wstyd, mówiąc o nim. Ale przede wszystkim - jest zawiedziony. Na chwilę stracił całą wiarę w ludzi. Powoli odbudowuje to zaufanie, ale z pewnością już zawsze pozostanie ostrożny. Mowa o sytuacji sprzed kilkunastu lat. Aktor dopiero rozpoczynał swoją zawrotną karierę telewizyjną. Wcześniej na życie zarabiał za granicą, chwytając się każdej możliwej pracy. Chciał zdobyć pieniądze w jak najszybszym czasie, żeby stać go było na kupno domu, samochodu oraz na zorganizowanie cudownego ślubu ze swoją ukochaną Ewą Strebejko.

Mieczysław Hryniewicz okradziony przez własnych przyjaciół

Wszystko do tego momentu się powiodło. Ceremonia ślubna odbyła się w 2000 roku, nowożeńcy byli niesamowicie szczęśliwi. Właśnie wtedy wydarzyło się coś, co boleśnie uderzyło w Hryniewicza i pozostawiło ranę na lata. Aktor nigdy nie narzekał na brak przyjaciół. W pewnym momencie zaprzyjaźniona z nim para poprosiła o pożyczkę na rozkręcenie własnego biznesu. Mieczysław Hryniewicz ufał tym ludziom bezgranicznie i bez większego wahania oddał potrzebującym lwią część swoich oszczędności - aż 150 tys. złotych! Po niedługim czasie... kontakt z przyjaciółmi się urwał. Przestali odzywać się do aktora, znikli z jego życia wraz z pożyczonymi pieniędzmi. Mimo mijających lat nie zdecydowali się oddać majątku. I choć Hryniewicz nie zdecydował się na prowadzenie batalii sądowej, ma nadzieję, że złodzieje czują przynajmniej wyrzuty sumienia. - To problem tych ludzi, niech cieszą się z tego, co się stało, w jaki sposób mnie zostawili. Niech sobie z tym żyją, jeśli potrafią - mówi. Dodaje, że nawet nie wie na co wydane zostały pożyczone pieniądze. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzów Dzień Dobry TVN zamurowało. Szafa zawaliła się na Prokopa i Wellman!
  2. Zniszczą Andrzejowi Mrozowskiemu życie. Ujawnił, kim był jego ojciec
  3. Poważny kryzys w związku Lewandowskich. Nie radzą sobie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News