Michnik nagrał życzenia dla Dudy (video)

Michnik nagrał życzenia dla Dudy (video) Źródło: fot. facebook/gazetawyborcza

W przeddzień objęcia przez Andrzeja Dudę urzędu prezydenta Polski w sieci pojawiły się życzenia, które złożyli redaktorzy Gazety Wyborczej, w tym redaktor naczelny Adam Michnik.

Opublikowane w sieci nagranie rozpoczyna się od życzeń Adama Michnika. - Życzę Panu prezydentowi Dudzie żeby umiał szanować mądrzejszych od siebie, umiał kierować się zdrowym rozsądkiem a nie strachem przed mentorami z PiSu - zwrócił się do Andrzeja Dudy Adam Michnik. Reszta redaktorów przyłączyła się do życzeń swojego szefa i wyraziła nadzieję, że prezydent Duda będzie "prezydentem wszystkich Polaków a nie tylko tych, którzy na niego głosowali" oraz, że będzie miał "bardziej cywilizowaną opozycję niż jego poprzednik". Jeden z redaktorów GW pożyczył także nowemu prezydentowi by nie realizował swoich obietnic wyborczych, które - zdaniem redaktora GW - doprowadzą polską gospodarkę na skraj przepaści.

Życzenia naczelnych "Gazety Wyborczej" dla prezydenta-elekta Andrzeja Dudy w przeddzień objęcia przez niego najwyższego urzędu w Polsce [WIDEO]. Posted by Gazeta Wyborcza on 5 sierpnia 2015
Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News