Żona Wiśniewskiego właśnie rozerwała nam serca. Po rodzinnej tragedii wzruszyła widzów na wizji na żywo

Żona Wiśniewskiego właśnie rozerwała nam serca. Po rodzinnej tragedii wzruszyła widzów na wizji na żywo Źródło: Instagram - Dominika Tajner

Michał Wiśniewski miał dziś okazję po raz kolejny oglądać Dominikę Tajner-Wiśniewską na parkiecie podczas występu w Tańcu z gwiazdami. Jej zachowanie na wizji wzruszyło bardzo wielu widzów. Kobieta pokazała się po raz pierwszy po rodzinnej tragedii.

Michał Wiśniewski dotychczas nie pojawiał się na widowni Tańca z gwiazdami podczas emisji kolejnych odcinków, w których udział brała jego żona. Dominika Tajner-Wiśniewska kilka tygodni temu odpadła z programu, choć widzowie nie mogli do końca pogodzić się z tą decyzją. Wielu z nich głośno oburzało się, że zasługiwała na to Justyna Żyła, jednak decyzja głosujących była inna.

Dziś żona znanego wokalisty miała okazję zaprezentować się przed widzami po raz kolejny na parkiecie w studiu Polsatu. Oglądający zwrócili uwagę przede wszystkim na jej zachowanie, które było wyjątkowo wzruszające. W internecie szybko pojawiały się kolejne komentarze dotyczące tego, co zrobiła celebrytka. Jej czyny wyraźnie wzruszyły widzów.

Michał Wiśniewski pomagał swojej żonie w trudnych chwilach

Po emisji kilku odcinków Tańca z gwiazdami nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się, że Michał Wiśniewski i jego żona Dominika Tajner-Wiśniewska w najbliższym czasie wezmą rozwód. Informacja ta zaskoczyła tysiące osób, bowiem oboje wyglądali na szczęśliwe małżeństwo i nic nie wskazywało na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Gwiazda miała w ostatnim czasie wiele problemów spowodowanych nagłą chorobą jej młodego syna, który trafił na oddział intensywnej terapii. Chłopiec spędził wiele dni w szpitalu, a najważniejszą osobą była dla niego matka, która spędzała ponoć niemal cały wolny czas u boku swojego syna, którego chciała podtrzymać na duchu. Dowiedzieliśmy się, że pomagał jej w tym sam Michał Wiśniewski, bowiem również przejął się losem chłopca.

Michał Wiśniewski nie stronił od wywiadów na temat swojej żony

Dziś Dominika Tajner-Wiśniewska pojawiła się na parkiecie podczas finału Tańca z gwiazdami. Wiele osób nie ukrywało, że jej taniec był wzruszający. Na jej twarzy w końcu zagościł uśmiech, co sprawiło, że pojawiło się wiele komentarzy. Widzowie byli szczęśliwi, że po raz kolejny zobaczyli żonę Michała Wiśniewskiego, która dodatkowo zaprezentowała się świetnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Komentujący bardzo cieszyli się, że po tylu dniach zmartwień dotyczących zdrowia jej syna kobieta w końcu mogła odpocząć od całej sytuacji i zrelaksować się. Jej twarz zdradzała, że celebrytka zdecydowanie potrzebowała chwili wytchnienia. Gwiazda wyglądała na szczerze szczęśliwą z tego, że w końcu może choć na chwilę zapomnieć o problemach i oddać się tańcu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News