Żona Wiśniewskiego podjęła najtrudniejszą decyzję. Wybór Dominiki wzbudza ogromne emocje

Żona Wiśniewskiego podjęła najtrudniejszą decyzję. Wybór Dominiki wzbudza ogromne emocje Źródło: instagram/dominika_tajner/

Michał Wiśniewski może nie czuć się najlepiej widząc, przez co własnie przechodzi jego żona. Gwiazdor jakiś czas temu złożył papiery rozwodowe, co było ogromnym szokiem dla Dominik Tajner. Później było tylko gorzej, co dodatkowo mogło zdołować kobietę. Teraz stanęła przed trudnym wyborem.

Michał Wiśniewski zaskoczył wszystkich, gdy wystąpił o rozwód. Jego małżeństwo z Dominiką Tajner zapowiadało się naprawdę bardzo dobrze, jednak mimo to, okazało się być kolejnym, nietrafionym związkiem gwiazdora. Tuż po informacji o rozwodzie, nad Dominiką zawisły czarne chmury, które wprowadziły prawdziwy chaos do jej życia. Choć sytuacje zdają się nieco uspokajać, przed kobietą pojawiła się kolejna trudna decyzja do podjęcia. 

Michał Wiśniewski rozpoczął prawdziwą falę niepowodzeń 

Od jakiegoś czasu w mediach dużo mówi się na temat Dominiki Tajner, której nowy rok nie oszczędza. Kobieta wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami" jednak bardzo szybko musiała się z nim pożegnać. Po zakończeniu swojej krótkiej przygody z tanecznym show Tajner dowiedziała się, że Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. Kobieta nie kryła swojego zaskoczenia w związku z tym, jednak starała się zachować fason. 

Chwilę później, pojawiła się kolejna informacja, która była dla niej jeszcze większym szokiem. Okazało się, że jej ojciec i jego młodsza o 36 lat partnerka, spodziewają się dziecka. Dominika nawet nie podejrzewała, że prawdziwa tragedia dopiero nadciąga. Zupełnie niedawno jej syn trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Na szczęście wszystko zaczęło wracać już na właściwe tory, jednak jak się okazało nie na długo, a przed Dominiką pojawiły się kolejne trudne decyzje.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dominika Tajner podjęła ciężką decyzję 

Już w najbliższy piątek zostanie wyemitowany finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" podczas którego ostatni raz zatańczą wszystkie pary tej edycji. Według informacji, jakie pojawiły się w mediach, Dominika przez długi czas rozmyślała, czy powinna wziąć w tym udział. Po ostatnich wydarzeniach nie jest w najlepszej kondycji psychicznej i nie ma najmniejszej ochoty na uśmiech i publiczne wystąpienia, a co dopiero na taniec i zabawę. Ostatecznie żona Wiśniewskiego zdecydowała się wystąpić, jednak postawiła produkcji jeden warunek. 

Kobieta oznajmiła, że po występie, nie chce rozmawiać z dziennikarzami, którzy często zadają niewygodne pytania. Produkcja uszanowała warunek Dominiki. Co więcej, mogła liczyć również na wsparcie ze strony innych uczestników, którzy chętnie wyciągnęli do niej pomocną dłoń w tych trudnych chwilach. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: POMPONIK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News