Gdzie teraz mieszka żona Wiśniewskiego? Michałowi opadnie szczęka

Gdzie teraz mieszka żona Wiśniewskiego? Michałowi opadnie szczęka Źródło: youtube.com/JastrzabPost

Michał Wiśniewski wstrząsnął swoimi fanami, gdy postanowił nagle wnieść pozew rozwodowy. Pomimo licznych kontrowersji wobec tej afery, żona Wiśniewskiego stara się nie tracić dobrego humoru. Już wiadomo, gdzie zamieszkała, po wyprowadzce od męża.

Michał Wiśniewski podjął nagłą, niespodziewaną decyzję, która bynajmniej nie została dobrze odebrana przez jego fanów. Decyzja o rozwodzie, zaledwie kilka godzin po zapewnieniu, że między małżonkami nie ma żadnych nieporozumień stała się przyczyną licznych ataków na wokalistę zespołu Ich Troje. Bardzo szybko informacje te się potwierdziły, a Dominika Tajner postanowiła opuścić dom, który do tej pory dzieliła z mężem.

Zdaniem wielu osób, komentujących sprawę w mediach społecznościowych wokalista miał cichą nadzieję, że jego kontakt z żoną zostanie ograniczony do minimum. Świadczy o tym jego nagła decyzja i unikanie kontaktu z żoną oraz unikanie komentowania sprawy w mediach. Jednakże, jeśli tak było w istocie, najwidoczniej jego przewidywania okazały się całkowicie nietrafione. Dominika Tajner bowiem wcale nie zamierza wyprowadzać się z Warszawy.

Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Gdzie teraz mieszka jego żona?

Żadne z małżonków nie chce komentować sprawy, która z pewnością jest trudna dla obojga. Jednak po informacji, że para podjęła decyzję o zamieszkaniu osobno, zaczęły pojawiać się głosy, że Dominika Tajner postanowiła zrozpaczona uciec do rodzinnej Wisły, gdzie zamieszkała z matką. Jak się okazuje, te informacje dalece mijają się z prawdą.

- Jestem w Warszawie, nigdzie się nie wynoszę - powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska dla "Rewii".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje potwierdzone przez samą żonę Wiśniewskiego ucięły wszelkie spekulacje na ten temat. Jednakże w dalszym ciągu nie tylko media, ale także internauci na różnych portalach internetowych nieustannie snują kolejne domysły na temat najbardziej prawdopodobnego powodu rozpadu ich związku.

Wszystko wskazuje na to, że oboje małżonków całkiem dobrze sobie radzi, pomimo bez wątpienia trudnej sytuacji w ich życiu. Niektórzy komentujący tę sprawę w mediach twierdzą nawet, że Michałowi Wiśniewskiemu - który mógł spodziewać się, że żona po rozstaniu będzie rozpaczała i zdecyduje się na ucieczkę ze stolicy - z pewnością opadła szczęka, gdy dowiedział się o tym. W takim wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że pomimo rozstania i rozwodu, małżeństwo dalej będzie musiało się spotykać, na polu zawodowym.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  2. Jolanta Kwaśniewska o Agacie Dudzie. Jej słowa nie wszystkim się spodobały
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News