Michał Wiśniewski zmartwiony. Nastoletnie dzieci gwiazdora idą w jego ślady

Michał Wiśniewski zmartwiony. Nastoletnie dzieci gwiazdora idą w jego ślady Źródło: Fot. YouTube/przeAmbitni.pl

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedna z najważniejszych osobistości polskiego show-biznesu. Niezwykle utalentowany, dawniej uwielbiający szokować, wokalista ma dojrzewające dzieci i obawia się, że pójdą jego śladem. Jak lider Ich Troje reaguje na artystyczne dążenia swoich pociech?

Michał Wiśniewski pojawił się w polskim przemyśle rozrywkowym w wieku 22 lat za sprawą powstałej w Łodzi kapeli Ich Troje. Zespół królował na listach przebojów pod koniec lat 90. i na początku tego wieku, więc lata świetności ma już dawno za sobą, ale nadal koncertuje i ma wielu fanów. Wraz z działalnością artystyczną Wiśniewski rozwijał swój wizerunek celebryty i skandalisty. Jego kolorowe włosy, kolczyki, makijaż i stylizacje robiły niemałe wrażenie, dzięki czemu stawał się tylko bardziej rozpoznawalny.

Polacy zobaczyli nie tylko powstanie jego kariery, ale również rodziny, którą założył z Martą Mandrykiewicz, czyli popularną Mandaryną. Para miała własny reality-show "Jestem, jaki jestem", w którym w jej domu zamontowane były kamery, a najważniejszym wydarzeniem, które zarejestrowały, był ich ślub.

Michał Wiśniewski martwi się o swoje najstarsze dzieci

Związek Wiśniewskiego i Mandaryny zaowocował dwóją dzieci - urodzonym w 2002 roku Xavierem i urodzoną w 2003 roku Fabienne. Rodzeństwo dynamicznie się rozwija i już niedługo będzie dorosłe. W ostatnim wywiadzie ich ojciec wyznał, iż obawia się, że pójdą w jego ślady i zaczną karierę w show-biznesie. Zaznaczył przy tym jednak, że nie będzie im tego zakazywał, ale też nie udzieli pomocy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Oby nie. Ja im nie będę w tym pomagał, ale też nie będę przeszkadzał, bo ja w niczym nie przeszkadzam swoim dzieciom. Jak pojechałem z synem na obóz do Barcelony, nie chodziłem nawet na treningi, żeby go nie peszyć - powiedział w rozmowie z portalem Przeambitni, dodając, że "niestety mają" zacięcie artystyczne.

Gdzie Wiśniewski zagra na Sylwestra?

Już dziś w całej Polsce odbędą się sylwestrowe imprezy plenerowe. Każde większe miasto walczy o zakontraktowanie choć jednej wielkiej gwiazdy. Michał Wiśniewski skusił się na propozycję Sosnowca. Legendarny wokalista pojawi się na scenie przez tamtejszym Urzędem Miasta już o 23:00. Oprócz tego lider Ich Troje pojawi się w Chorzowie na Sylwestrowej Nocy Przebojów, którą organizuje i transmituje Telewizja Polsat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Taxify: Co to? Jak działa? Cennik
  2. Aktor seriali TVN przeżywa dramat. Synek umarł mu na rękach
  3. Zenek Martyniuk zachwycił. Coś niebywałego
  4. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
źródło: YouTube/przeAmbitni.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News