Michał Wiśniewski wyznanie
TVP/Pytanie na śniadanie
Mariusz Wiącek - 12 Kwietnia 2019

Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"

Michał Wiśniewski od kilku tygodni wzbudza ogromne zainteresowanie większości mediów. Muzyk-skandalista zszokował opinię publiczną decyzją o rozwodzie z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Teraz spadła na niego kolejna fala krytyki w związku z udzielonym niedawno wywiadem.

Michał Wiśniewskiod wielu lat wzbudza równie wielkie zainteresowanie wśród polskiego społeczeństwa swoją muzyką, co życiem prywatnym. I o ile muzycznie dla wielu osób jest przykładem popularnego artysty, na którego utworach wychowało się tysiące Polaków, o tyle jego życie prywatne obfitowało w różnorakie skandale finansowe i obyczajowe. Jak się okazuje, na tym polu nic się nie zmieniło.

W jednym z ostatnich wywiadów muzyk postanowił powspominać swoje problemy z przeszłości, ze szczególnym uwzględnieniem tego, w jaki sposób "znalazł się na dnie, z którego wydawałoby się, że nie ma odwrotu". Odważył się nawet wspomnieć, jak nie mogąc poradzić sobie z problemami popadł w ciężki alkoholizm. Do tego stopnia, że przestał dbać o to, czy problemu nie widzą jego własne dzieci.

Karolina Szostak na diecie.Karolina Szostak nie stopuje z dietą. "Jak wygłodzony człowiek"Czytaj dalej

Michał Wiśniewski o swoich problemach z alkoholem

Jak się okazuje, lider zespołu Ich Troje ledwo znalazł się na szczycie, a już popadł w pierwsze problemy finansowe. Efektem lawiny, kolejne lata przynosiły tylko odwlekanie problemu, który stawał się coraz większy. Na wskutek nieprzemyślanych decyzji stało się to na tyle trudne, że zaczął szukać pocieszenia w alkoholu.

- Zacząłem zapijać te smutki. Raz wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti (...) Jak sędzia powiedziała, że orzeka moją upadłość, to się po prostu popłakałem (...) Mogłem to załatwić, jak miałem 40 lat, a dzisiaj mam 47. Straciłem kupę czasu i kupę nerwów - mówił muzyk dla "Faktu".

Cały wywiad skupia się na analizowaniu przez Michała Wiśniewskiego dawnych problemów, które ciągną się za nim do dziś. Jednak część jego fanów wskazuje, na zdumiewające przemilczenie sprawy, która w ostatnich tygodniach zbulwersowała opinię publiczną. Muzyk bowiem, mówiąc o problemach finansowych, nie wspomniał o tym, kto pomógł mu sobie z nimi poradzić. A zrobiła to jego żona Dominika Tajner-Wiśniewska, która nawet odkupiła jeden z jego domów na aukcji komorniczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

robert janowskiPorażająca metamorfoza Roberta Janowskiego. Nie przypomina siebieCzytaj dalej

Michał Wiśniewski coraz bardziej znany, coraz mniej lubiany

Nie da się ukryć, że ostatnie wydarzenia, bardzo mocno komentowane przez media i kręgi celebryckie, mocno odbiły się na opinii społeczeństwa o Michale Wiśniewskim. Wiele osób uważa go obecnie za upadłego muzyka, który kiedyś miał wszystko, od udanego życia po szacunek i uwielbienie fanów. Obecnie jednak, przez swoją nieszczerość, niewdzięczność i przedmiotowe traktowanie osób najbliższych, ponownie zaczyna zbliżać się do dna, z którego - jakby się zdawało - wyszedł i zaczął nowe, lepsze życie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

agnieszka kotulankaNajpiękniejsze momenty w życiu Agnieszki Kotulanki. Wzruszające zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News